Podpora útulku Friend (Ukrajina)

Vyhlašujeme sbírku (do odvolání) na ukrajinskou organizaci Friend  reprezentovaný Marinou Bolokhovets. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a  variabilní symbol 77777. 

Datum vyhlášení: 20.8.2012 Variabilní symbol: 77777 (pro vfighter: 269777)
Předpokládaný termín ukončení: neurčeno Aktuálně vybraná částka: 532 872,-Kč
Zodpovědná organizace: Friend Cílová částka: neurčena

Stručný popis

Jako Nadační fond Psí Naděje si plně uvědomujeme stav našich útulků zde v České republice, pro které nadále platí naše plná podpora a angažovanost. Také si ale uvědomujeme zoufalý stav toulavých psů v chudších zemích jako např. právě na Ukrajině nebo v Rumunsku. Tam pejsci žijí v nesrovnatelně horších podmínkách než u nás, hladoví, jsou krutě zabíjeni nebo tráveni.

Proto chceme podpořit organizaci, která ve své zemi denně svádí boj s větrnými mlýny a zachraňuje zraněné čtyřnohé bytosti bez domova. Svým sterilizačním programem současně naplňuje humánní způsob, jak regulovat přemnožené toulavé psy. Nemáme ambici měnit stav věcí v celé Ukrajině, chceme pomoci malému ostrůvku lidí, kteří bojují za společnou věc ve městě Dněpropetrovsk. Jako nadační fond tím rozšiřujeme "portfolio" finančních sbírek a je na Vás, kam svou případnou finanční pomoc nasměrujete (volbou konkrétní sbírky / variabilního symbolu).

Podrobné informace o sbírce

otevřít/zavřít


V případě organizace Friend je finanční pomoc určena zejména na naplňování sterilizačního programu a veterinární výdaje zachraňovaných psů. Materiální pomoc z důvodu rizika neúspěšného dovozu nerealizujeme. Současně byť nejsme zastánci převozů psů k adopci do Evropy, lidsky rozumíme těm, kteří se v tomto směru angažují. V případě potřeby jsme připraveni podpořit konkrétní pejsky vypsáním sbírky např. na veterinání operace, tak jako v případu Tarinky. Opět je zcela na Vás, zda takovou sbírku podpoříte, či nikoliv.

S organizací Friend máme výborné osobní zkušenosti z dřívější sbírky  Psí pláč z Ukrajiny a proto jsme se rozhodli ve spolupráci a podpoře pokračovat.  Víme, že finanční prostředky nespolyká nějaká byrokratická byť charitativní struktura, ale že jdou skutečně na konkrétní léčbu nebo sterilizaci psů, případně další věci spojené s provozem útulku. Říká se, že vyspělost společenství se dá měřit tím, jak se dokáže postarat o své nemocné a nemohoucí jedince. Rádi bychom se spolu s Vámi zasadili o platnost této teze v psím světě nejen v České republice, ale i v evropském kontextu podporou organizace Friend. 

 

Friend – kdo jsme

Jsme nezisková organizace a rekonvalescenční centrum pro toulavá zvířata  v Dněpropetrovsku na Ukrajině. Uvědomujeme si, že nemůžeme pomoci všem zvířatům, kteří se toulají po ulicích, ale doufáme, že s pomocí sterilizačního programu, dobrovolníků, místní a mezinárodní podpoře se situace u nás přece jen trochu zlepší.

Co děláme:

  • Naším hlavním cílem je kontinuální práce na projektu "Dilly a Friends" - sterilizace zvířat ulice.  Za posledních 18 měsíců jsme sterilizovali přes 180 psů a koček. Většina zvířat je zpátky na ulici, několik se podařilo umístit do nových domovů. Věříme, že nikoliv nelidské ukrajinské způsoby, kdy se toulaví psi krutě zabíjí a tráví, ale sterilizace je jediným humáním řešením regulace počtu toulavých psů.
  • Toulavé zvíře dnes - milující mazlíček zítra.  V projektu "Otevřete dveře pro  toulavé psy" - získává s pomocí dobrovolníků a publicity mnoho pejsků nové domovy. Pilně inzerujeme pejsky v místních novinách, rozšiřováním sítí našich přátel a příznivců, propagací našich webových stránek a blogů se zasazujeme o to, aby své domovy našli další a další zvířata.
  • Ošetřujeme a pomáháme nemocným a zraněným zvířatům na ulicích.
  • Organizujeme kampaně s cílem přilákat pozornost k problému zvířat z ulice a jejich krutému zabíjení  v Dněpropetrovsku a obecně na Ukrajině.
  • Spolupracujeme e s mezinárodními organizacemi, organizujeme petice a kampaně na internetu po celém světě.

 Zvířata, stejně jako lidé mají svůj vlastní osud. Někdo má štěstí, někdo ne, ale doufáme, že stále méně a méně zvířat bude ponecháno svému osudu v útrapách na ulici. Zvířata mají také jen jeden život a je velmi smutné, pokud jej mají prožít v hladu, chladu, strachu a utrpení...

                                                                    Marina Bolokhovets

 

 

Friend - odkazy:

Webové stránky: Friend

Facebook stránky: Friend FB - aj

Facebook stránky: Ukrajina SOS - cz


 Video - organizace Friend - Marina Bolokhovets
Pozor obsahuje drastické záběry.

 

 

 

 
 

   Aktuality - výběr z FB Friend

Všechny aktuality a osudy psů a koček naleznete na zdi FB Friend

19.6.2015

Naši dobrovolníci nachytali 12ti leté děti, jak zabíjejí koťátka. Zrzavé koťátko zůstalo jediným přeživším. Případ jsme postoupili policii. Uvidíme, co se stane. Černé koťátko na fotce je mrtvé, stejně jako 6 jeho sourozenců :-(

10.6.2015

Daniel je ve velmi špatném stavu. Není politý kyselinou, jak to možná vypadá, ale pokrytý starými stádii zákošky svrabové a je vyhladovělý. Daniel je velmi dobrý pacient, klidný a jemný. Doufáme v úplné uzdravení.

27.5.2015

Tento pejsek by měl dostat medaili za to, že je takový bojovník!!! Po tom všem peklu, které si prožil, si strašně zaslouží domov. 

August se dostal do útulku s podřezaným hrdlem téměž mrtvý kvůli obrovské ztrátě krve. Byl vystrašený a vyhladovělý. Navíc měl v té strašně ráně pokročilé stádium piroplazmózy. A přesto přežil. Přežil bolet, anémii, lidskou ignoranci a přesto na pokraji smrti neztratil víru v lidskou laskavost.

10.4.2015

Pamelu jsme přijali v zimě s polu s dalšími 29 zvířaty z Debaltezovo, válkou zasažené zóny. Má za sebou dlouhou cestu rekonvalescence, ale dala to. Nyní je Pam překrásná, dlouhosrstá, neuvěřitelná kočka. 

2.3.2015

Foto 1 - Neexistuje horší zvíře než člověk. Tady není světlo na konci tunelu pro ukrajinská zvířata. Kočka na fotce je živá. Jedno oko pryč, druhé krvácející,zlomená přední tlapka a několik žeber.

Foto 2 - Mnozí jste byli šokování fotkou kočičky Yasia. Dnes o 2 týdny později je lepší. Držte palce, ať přežije a bude žít šťastný život.

1.2.2015

Podívejte se na několik našich případů PŘED a PO. Každé 4. zvíře přijímáme na pokraji smrti, ale bojujeme. Lidé nám pomáhají bojovat, ale nejdůležitější je věřit, věřit a nevzdávat to.

Andrého jsme přijali v útulku v létě 2013, nemocného, vyhladovělého, s parazitním kožním onemocněním - Demikózou. Nyní téměř po 18 měsících je to překrásný kluk s šarmem, odolný, zdravý a milující.

Violetta. adoptována v Německu.

Murka. Slepá, plná červů, nyní adoptována v Německu.

Cherry. Vyhladovělý, napadený kožním parazitem Demikózou, nakažený parvovirózou.  Přežil, stále je v útulku, ale je divoký a nevyhledává kontakt s lidmi.

Pejsek napaden zákožkou svrabovou, vyhladovělý.

Malik. Skoro ubit kladivem.

Mita. Vyhladovělá, napadena kožním parazitem Demikózou, nakažena parvovirózou. Přežila, nyní adoptována :-)

12.1.2015


Je těžké komentovat válku, zvláště když je to moderní válka s moderními zbraněmi a moderními způsoby ignorance. Válka na ukrajině trvá od února 2014, miliony jí byli zasaženi - lidé, děti, zvířata. Včera jsme přijali 30 zvířat z válečné zóny, 1 kočka byla přivezena mrtvá, jinak je to 15 psů a 15 koček. Paní která se o ně starala a které vybombardovali dům přijela také. Všichni cítíme, že není úplně v pořádku, ale lidé z armády, kteří jí včera přivezli, říkali, že takové chování je u uprchlíků normální. Paní (Valentina) nemluví s nikým z nás, sedí celý den se zvířaty o samotě. Nu alespoň je 30 duší na lepším místě a až se budou mít trochu lépe, nabídneme je k adopci.

23.12.2014V útulku Friend se staráme o cca 400 zvířat. Denně vaříme 500l jídla na otevřeném ohni. Kdykoliv vítáme jakkoukoliv možnost mezinárodní adopce. Vítali jsme jakoukoliv pomoc mezinárodních dobrovolníků, ale bohužel nyní díky nezapezpečené situaci na Ukrajině a díky naší blízkosti k válečné zóně, nepříjímáme další dobrovolníky.

30.8.2014

V našem útulku vždy doufáme v to nejlepší, nicméně musíme počítat s nestabilní situací v zemi a když slyšíme o nouzi v útulcích na jihu Ukrajiny, rozhodli jsme se předzásobit útulek jídlem, jak jen budeme moci. Díky Vaší pomoci jsme již nakoupili 700kg rýže.  Do konce týdne nakoupíme 5 tun rýže, suchý chleba a svíčky. Také musíme předčasně už jako zimní přípravu nakoupit olej a benzín. Mír celému světu a děkujeme Vám, že jste s námi .....

11.8.2014

Několik obrázku situace na jižní ukrajině, válka mění život našich malých přátel v katastrofu. Je to horší tím, jak mnoho lidí opouští města a nechávají zvířata svému osudu. Útulek Friend převzal jen 6 psů z válečné zóny, po té bylo vlakové spojení zrušeno. Neexistuje způsob jak se tam dostat autem .... doufáme v mír ...

1.8.2014

Podívejte se na změnu, kterou prodělala tato kočka za 11 dní. To je důvod proč se staráme. Nemůžeme zachránit všechny, ale děláme všechno co můžeme pro ty, kteří to potřebují nejvíce ....

27.7.2014

Všichni za jednu, jedna za všechny - to je to, co si myslí každý den naši tří tlapkový pejsci. Oni jsou jako malý tým statečných srdcí. Zažili toho příliš mnoho a přesto to nevzdali. Ali (vlevo) má za sebou dlouhý příběh s neodbornými zásahy falešného veterináře, který ho nechal dlouhou dobu žít s velkými bolestmi, než se mu dostalo profesionální péče u nás. Gek (uprostřed) ztratil svoji packu jako štěně a žije v útulku již téměř přes rok. Monk (vpravo) byl potrhán psem z ulice, když je lidé vyprovokovali k rvačce jen pro zábavu .... 
Tito 3 jsou velmi společenští, stateční, přátelští k lidem i zvířatům  a hledají rodinu, která by jim dala svojí lásku. Více zde.

25.7.2014

Když jsme našli toto štěně, byli jsme si jistí, že nepřežije do večera. Bylo nalezeno na poli - těžce dýchalo, hladové, dehydratované, pokryté klíšťaty a blechami. Bohužel mnoho lidí si myslí, že svojí práci "udělají", když zanechají štěně nebo kotě nedaleko útulku, aby je dobrovolníci našli a postarali se o ně. Jenže to už bohužel bývá často příliš pozdě. Pro toto štěně, naštěstí pozdě nebylo.

20.7.2014

Další nechtěná, vystrašená a zkoušená bytost v Dnětropetrovských ulicích. Doufám, že jí budeme schopni zítra pomoci.

17.7.2014

Většina civilizovaného světa se snaží bojovat proti množírnám psům.  Objevení této množírny přichází ve stejný čas, kdy evakuujeme do našeho útulku některá zvířata z válečné zóny. Naši dobrovolníci nevědí, co mají dělat dřív. Zde na Ukrajině nemáme žádný zákon na ochranu zvířat. V této množírně jsme nalezli přes 150 zvířat. Většina z nich jsou kříženci, které jsou prodáváni jako čistokrevná zvířata. V každé malé, tmavé klícce jsou alespoň 2 fenky se sťěňaty. Útulek Friend zabavil okamžitě 13 zvířat (nemocných nebo zraněných), ale vypadá to, že to bude dlouhá cesta než se nám podaří dostat posledního psa z této množírny ..... více fotek zde.

8.7.2014

Již třetím rok byl útulek Friend pozván na festival Ivana Kyapala, který označuje přelom letního období.  Lidé si skokem přes oheň čistí svojí auru a ženy se zdobí pletenými věnci z vodních květin.

26.6.2014

Keri - slepá fenka nalezená, dezorientovaná na dálnici. Slepost je způsobena cukrovkou. Pravé oko jsme jí museli odstranit, na levé vidí jen na 10%. Nyní musíme najít správnou dávku inzulínu. V tomto stavu nemůže být v útulku, takže se o ní dočasně starají a léčí na veterinární klinice, což samozřejmě zahrnuje denní náklady, které musíme hradit. Budeme rádi za jakoukoliv finanční pomoc. 

23.6.2014

Krmení v útulku.

18.6.2014

Aktuální stav na ukrajině: Psi v zapomnění, ukrajina volá o pomocFB událost.

17.6.2014

Na památku Spain - našli jsme jí vyhladovělou na smrt s obřím nádorem, který pokrýval skoro celou její hruď. Posledních 100 dní jejího života se jí u nás dařilo lépe, začala se usmívat a nabírat váhu. Opustila nás dnes v noci tiše ve spánku.

13.6.2014

Medvídek Teddy dnes :-)

11.6.2014

Keri - slepá, vyhladovělá fenka potřebuje peníze na operaci.
Keri byla nalezena dezorientovaná  na dálnici. Naštěstí ji nikdo nepřejel než byla vyzvednuta naším dobrovolníkem. Na prsou má nádor a potřebuje operaci. Dobrou zprávou je, že nádor není zhoubného původu. Pomozte prosím Keri  se u nás zotavit, snad pro ní pak najdeme nový domov.

9.6.2014

Útulek Friend se aktuálně stará přes 320 zvířat. Přijal i zvířata z jižní části Ukrajiny, kde válečná situace donutila lidi odejít. Útulek Friend hledá mezinárodní dobrovolníky a pomoc.

28.5.2014

Před několika hodinami přišel do útulku Teddy, pejsek ošklivě říznutý nožem. Zranění je hluboké, vnitřní orgány poškozeny. Veterinární klinika přijmula krvácejícho psa, jemuž zbývaly minuty života bez placení. Pomozte nám prosím s účtem za operaci pejska.

22.5.2014

Medvídek Teddy - poslední přeživší minulého týdne - malé štěně bylo přivezeno z ulice téměř mrtvé, pokryté klíšťaty, hladové a dehydrované. Jsou mu teprve 4 měsíce a nemá žádnou jiskru v očích. Vypadá a chová se jako dospělý, který ve svém životě viděl příliš mnoho.  Nejdůležitější je ale, že přežil, nebezepečné časy jsou už za ním. Věříme že se jednou medvídek Teddy začne zase usmívat.

Další informace: 

Friend - web

Friend FB

aktuální FB událost

    Jak pomoci

Finanční dar můžete zaslat s VS 77777 (pro veganfighter: 269777) přímo na účet NF Psí Naděje: 2800485041/2010 nebo PAYPAL na martina.ravak@gmail.com. 

Pro platby ze zahraničí: IBAN CZ0620100000002800485041, BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX,  Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

    Dárci - rok 2014/15/16 (celkem 518 382,-Kč)

otevřít/zavřít seznam

27.12.2013 300 Kč STRNAD PETR
2.1.2014 500 Kč GRAF VOJTĚCH
3.1.2014 400 Kč PROŠVICOVÁ YVETTE
8.1.2014 600 Kč Janošová Tereza
9.1.2014 100 Kč PAVLÍNA  KULILOVÁ
9.1.2014 300 Kč Marie Kocumová
9.1.2014 500 Kč Votrubová Soňa
9.1.2014 200 Kč Červinková Stanisla.
13.1.2014 300 Kč Vlachová Erika
13.1.2014 1 000 Kč Wojtylová Jana
14.1.2014 300 Kč VINCOUROVA ANDREA
14.1.2014 200 Kč TRAITZ JANA
14.1.2014 500 Kč HUSPEKOVÁ ALICE
14.1.2014 400 Kč Koutná Petra
17.1.2014 2 000 Kč Jana Dvořáková
20.1.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.1.2014 2 000 Kč Rumlová Janet
20.1.2014 500 Kč Zajíček Petr
21.1.2014 500 Kč CABÁKOVÁ MICHAELA
21.1.2014 100 Kč Budilová Romana
21.1.2014 500 Kč MELUŠOVÁ PETRA
21.1.2014 100 Kč Pavlína Valentová
22.1.2014 1 000 Kč KRÁLOVÁ SABINA
22.1.2014 100 Kč PULLMANNOVA DITA
22.1.2014 1 000 Kč FRUHAUFOVA JITKA
22.1.2014 1 000 Kč Husáková Lenka
24.1.2014 500 Kč HROMADA ZDENEK
11.2.2014 150 Kč PAVLINA KULILOVA
11.2.2014 200 Kč Grimmová H
15.2.2014 100 Kč Bůbalová, Ivana
18.2.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.2.2014 1 000 Kč ZPS PZSUN 1236 (CZK)
21.2.2014 150 Kč MOŠNIČKOVÁ MICHALA
25.2.2014 200 Kč Barbora Malá
6.3.2014 300 Kč Hadačová Hana
13.3.2014 1 500 Kč KROUTILOVÁ BARBORA
17.3.2014 150 Kč PAVLINA KULILOVA
17.3.2014 2 000 Kč Iva Kolmanová
18.3.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.3.2014 300 Kč Markéta Novotná
19.3.2014 200 Kč Sejkora Miroslav
25.3.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
3.4.2014 1 000 Kč Vklad pokladnou
14.4.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
16.4.2014 300 Kč PETRA MIKULICOVÁ
16.4.2014 150 Kč PAVLINA KULILOVA
18.4.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
24.4.2014 200 Kč Hadačová Hana
24.4.2014 300 Kč Bůbalová, Ivana
2.5.2014 15 400 Kč Hradilová, Veronika
5.5.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
15.5.2014 150 Kč PAVLINA KULILOVA
19.5.2014 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
20.5.2014 1 000 Kč TOMECKOVA LENKA
20.5.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
22.5.2014 5 000 Kč pro pejska Eru
23.5.2014 3 000 Kč Hradilová, Veronika
26.5.2014 200 Kč Hadačová Hana
27.5.2014 200 Kč Cabáková, Michaela
2.6.2014 200 Kč Veronika Janíčková
2.6.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
16.6.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
16.6.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
17.6.2014 500 Kč ANDREA KYSELOVA
17.6.2014 100 Kč PAVLINA KULILOVA
17.6.2014 300 Kč Cabáková, Michaela
18.6.2014 150 Kč ŠKOPOVÁ GABRIELA
18.6.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.6.2014 600 Kč NOVÁČEK ZDENĚK
18.6.2014 500 Kč Zuláková Hana
18.6.2014 500 Kč FEHÉR SOŇA
18.6.2014 150 Kč TOČEKOVÁ MARTINA
18.6.2014 100 Kč Klumparová Šárka
18.6.2014 300 Kč Suchá, Kristýna
18.6.2014 250 Kč KATERINA BARABASOVA
18.6.2014 500 Kč Markéta Novotná
18.6.2014 500 Kč Kutálková, Danuše
18.6.2014 200 Kč Merclová Radka
18.6.2014 200 Kč Koutná Petra
18.6.2014 100 Kč Racková Lucie
18.6.2014 300 Kč Kovářová, Zuzana
18.6.2014 157 Kč Holešová Dagmar
18.6.2014 200 Kč Gardášová Kristýna
18.6.2014 70 Kč Čížkovská Lucie
18.6.2014 60 Kč Luskačová Monika
19.6.2014 300 Kč SARKA KULHAVA
19.6.2014 160 Kč VERONIKA KULHAVA
19.6.2014 50 Kč BOUCKOVA LUCIE
19.6.2014 100 Kč HIEKE RUDOLF
19.6.2014 1 000 Kč ŠIRŮČKA JOSEF
19.6.2014 800 Kč HABINOVÁ MARCELA
19.6.2014 200 Kč BALÁŽOVÁ BARBORA
19.6.2014 500 Kč MIKULOVÁ BLANKA
19.6.2014 165 Kč JAROŠOVÁ LUCIE
19.6.2014 500 Kč HABINOVÁ MARCELA
19.6.2014 100 Kč HELSUSOVA ALZBETA
19.6.2014 200 Kč SULCOVA EVA
19.6.2014 200 Kč MULLEROVA ALENA
19.6.2014 100 Kč BROZOVA KAROLINA
19.6.2014 111 Kč MARCELA JÓNOVÁ NAV
19.6.2014 200 Kč CHRÁSTOVÁ KARLA
19.6.2014 300 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
19.6.2014 250 Kč Neufingerová Jana
19.6.2014 200 Kč Darina Pavloská
19.6.2014 200 Kč Vopálka Martin
20.6.2014 200 Kč HLADIK JAN
20.6.2014 150 Kč SYSLOVA HELENA
20.6.2014 300 Kč Zlesáková Tereza
23.6.2014 2 000 Kč PIŠTĚKOVÁ JANA
23.6.2014 200 Kč GAVLIK JAN
23.6.2014 200 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
23.6.2014 200 Kč LASKOVA ALENA
23.6.2014 500 Kč PAVLA ROCARKOVA
23.6.2014 500 Kč Markéta
24.6.2014 250 Kč PODARILOVA PETRA
24.6.2014 600 Kč PARIKOVA JANA
24.6.2014 500 Kč KROUTILOVÁ BARBORA
24.6.2014 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
24.6.2014 200 Kč BUDILOVÁ ROMANA
24.6.2014 200 Kč MOŠNIČKOVÁ MICHALA
24.6.2014 200 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
24.6.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
24.6.2014 300 Kč ČANOVÁ VALENTÍNA
24.6.2014 100 Kč VERNEROVA  IRENA
25.6.2014 300 Kč IVA MARECKOVA
25.6.2014 100 Kč HANIČÁKOVÁ JULIE
25.6.2014 500 Kč MACKOVÁ KLÁRA
25.6.2014 100 Kč GAJICOVÁ KATARINA
25.6.2014 10 000 Kč SUŠKEVIČOVÁ NINA
25.6.2014 300 Kč MIR:JEZKOVA-ATEL M
25.6.2014 300 Kč HELLICHOVÁ LIBUŠE
25.6.2014 30 Kč Ulbrichová Jarmila
25.6.2014 200 Kč PAVEL OCOVAJ
25.6.2014 250 Kč DANIEL SPACIL
25.6.2014 1 000 Kč Justýni pro zvířata o.s.
25.6.2014 500 Kč Bartlová, Adéla, Mgr.
25.6.2014 200 Kč Veličková, Michaela
26.6.2014 500 Kč JITKA SEBELIKOVA
26.6.2014 100 Kč KORINEK MARTIN
26.6.2014 200 Kč Hadačová Hana
26.6.2014 100 Kč Gabriela Antalová
26.6.2014 134 Kč Michnová Zuzana
27.6.2014 100 Kč Petr Staněk
27.6.2014 80 Kč BYSTROŇOVÁ VERONIKA
27.6.2014 347 Kč VOZNICOVÁ ANETA
27.6.2014 200 Kč KORANDA TOMAS
29.6.2014 500 Kč Andrea
30.6.2014 600 Kč ZAZVORKOVA JANA
30.6.2014 150 Kč SPOTTOVA ELISKA
30.6.2014 100 Kč SOUKALOVA NADEZDA
30.6.2014 1 000 Kč Ing. Irena KRUMLOVÁ
30.6.2014 400 Kč Wejwoda Patrik
30.6.2014 200 Kč JANA LORENCOVA
30.6.2014 300 Kč Martina Jurčáková
1.7.2014 500 Kč JAKESOVA IRENA
1.7.2014 400 Kč HELLICHOVÁ LIBUŠE
1.7.2014 300 Kč PUCAN JAKUB
1.7.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
1.7.2014 300 Kč Nováková, Vendula
2.7.2014 500 Kč NOVÁKOVÁ RADKA
3.7.2014 400 Kč Hajdina Václav
3.7.2014 144 Kč Sekaninová Lenka
4.7.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
7.7.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
8.7.2014 150 Kč DOLEJSOVA PAVLA
8.7.2014 200 Kč KIRSOVA JAROSLAVA
9.7.2014 200 Kč Galleová Anna
9.7.2014 100 Kč RUSOVÁ ELIŠKA
9.7.2014 700 Kč LUKAS KRINCVAJ
9.7.2014 200 Kč Koutná Petra
10.7.2014 400 Kč Kateřina Svobodová
10.7.2014 200 Kč BALÁŽOVÁ BARBORA
10.7.2014 100 Kč Šimlíková Renata Rea
14.7.2014 500 Kč SITTEROVÁ DARINA
14.7.2014 60 Kč SEMERÁKOVÁ LUCIE
14.7.2014 400 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
14.7.2014 1 500 Kč CESKA POSTA, S.P.
15.7.2014 250 Kč VLCKOVA LENKA
15.7.2014 1 000 Kč FAJRAJZLOVÁ HELENA
15.7.2014 300 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
16.7.2014 100 Kč KŘEPELKOVÁ MILUŠE
16.7.2014 150 Kč ZATOČILOVÁ RENATA
16.7.2014 400 Kč Karolína Doubková
16.7.2014 1 000 Kč Průdková, Šárka
16.7.2014 1 500 Kč Teplá, Tereza, MUDr.
17.7.2014 1 500 Kč Pavlína Kašubjaková
17.7.2014 2 000 Kč SEDLÁČKOVÁ ROMANA
17.7.2014 1 000 Kč Korejsová Marie Ing.
17.7.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.7.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
18.7.2014 2 000 Kč MARKETA JANKOVSKA
18.7.2014 400 Kč GAJDOVÁ MICHAELA
18.7.2014 100 Kč SMRŽOVÁ DOMINIKA
18.7.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.7.2014 90 Kč STEPANOVA LUCIE
18.7.2014 500 Kč Baslarová, Iva
18.7.2014 67 Kč VERONIKA LICHTENBERG
19.7.2014 300 Kč Nováková, Vendula
21.7.2014 200 Kč PAVLINA KULILOVA
21.7.2014 500 Kč MEDKOVA BARBORA
21.7.2014 500 Kč Hauft Tomáš
22.7.2014 800 Kč RUSMANOVA IVETA
22.7.2014 300 Kč SVĚTELSKÁ IRENA
22.7.2014 100 Kč Matoušková, Adéla
22.7.2014 500 Kč Šebestová, Marie
23.7.2014 150 Kč SCHNÁBLOVÁ LUCIE
23.7.2014 500 Kč MUSILOVA TEREZA
23.7.2014 50 Kč Krischkeová Adéla
24.7.2014 200 Kč LIBÁ KLÁRA
24.7.2014 150 Kč ZELENÁ ANDREA
24.7.2014 500 Kč Davidíková Iveta
28.7.2014 50 Kč HORÁK DOMINIK
28.7.2014 150 Kč MATOCHOVA HANA
28.7.2014 1 000 Kč MARIE RAUCHOVÁ
28.7.2014 1 000 Kč KADLEC RADEK
28.7.2014 200 Kč Hadačová Hana
30.7.2014 100 Kč Petra Hawlová
31.7.2014 300 Kč HELENA PILĺKOVÁ byte
31.7.2014 50 Kč HOVADÍKOVÁ SOŇA
31.7.2014 70 Kč Kunhartová Jana
4.8.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
5.8.2014 200 Kč PAVLÍKOVÁ TEREZA
8.8.2014 500 Kč ENTROVA HANA
11.8.2014 500 Kč Hrdlička Vít
12.8.2014 250 Kč VLCKOVA LENKA
12.8.2014 200 Kč BALÁŽOVÁ BARBORA
13.8.2014 30 Kč LUCIE PARIKOVA
13.8.2014 1 000 Kč Andrea Jelínková
13.8.2014 1 000 Kč JANECKOVA MIROSLAVA
13.8.2014 300 Kč Soňa Kovářová
13.8.2014 500 Kč Kociánová, Marcela
14.8.2014 3 000 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
14.8.2014 120 Kč Kunhartová Jana
15.8.2014 150 Kč Lehkoživová Vendula
15.8.2014 300 Kč Ferusová Jana
17.8.2014 200 Kč Peřinová, Tereza
18.8.2014 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
18.8.2014 100 Kč MERCLOVA RADKA
18.8.2014 500 Kč ŠTEFKOVÁ HANA
18.8.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.8.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
18.8.2014 150 Kč ZATOČILOVÁ RENATA
18.8.2014 1 000 Kč Vandrovcová Marta
19.8.2014 100 Kč PAVLINA KULILOVA
19.8.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.8.2014 300 Kč GAVENDOVÁ PAVLA
19.8.2014 1 000 Kč PANI MARCELA  PESANO
19.8.2014 200 Kč FREIOVÁ MARKÉTA
25.8.2014 200 Kč Rea Šimlíková
26.8.2014 200 Kč Hana Hadačová
27.8.2014 500 Kč KUZELOVA VERONIKA
28.8.2014 200 Kč KLARA KOTISOVA
28.8.2014 50 Kč Anetta Švomová
29.8.2014 200 Kč MASNÁ ELIŠKA
1.9.2014 1 000 Kč KADLEC RADEK
1.9.2014 150 Kč LENKA SULCOVA
2.9.2014 1 000 Kč SEBO MAREK
2.9.2014 1 000 Kč Čtvrtníčková Lenka
3.9.2014 1 000 Kč TATANA PERGLEROVA
3.9.2014 200 Kč Matušíková, Martina, Mgr.
4.9.2014 400 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
8.9.2014 200 Kč Coufal Petr
8.9.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
11.9.2014 100 Kč Kocourková Alena
11.9.2014 100 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
12.9.2014 500 Kč Iveta Chalupová
15.9.2014 250 Kč DANKOVA DANA
16.9.2014 100 Kč PAVLINA KULILOVA
16.9.2014 200 Kč BOROVCOVÁ MILUŠE
16.9.2014 3 000 Kč LUCIE HASILOVA
17.9.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.9.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
17.9.2014 300 Kč Kateřina Svobodová
17.9.2014 100 Kč Vokrojová, Helena
18.9.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.9.2014 500 Kč KADLECOVA JARMILA
22.9.2014 500 Kč KADLECOVA JARMILA
22.9.2014 500 Kč Janišová Janka
23.9.2014 300 Kč LUDVIK FIALA
23.9.2014 500 Kč KAPOUNOVA IVANA
26.9.2014 200 Kč Hana Hadačová
30.9.2014 4 000 Kč ADÉLA JIRUŠOVÁ
30.9.2014 405 Kč Megela Peter
1.10.2014 300 Kč Mišková Monika
2.10.2014 200 Kč KOCOURKOVÁ VERONIKA
2.10.2014 400 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
3.10.2014 750 Kč Sejkora Miroslav
5.10.2014 200 Kč Tereza
9.10.2014 269 Kč Megela Peter
10.10.2014 150 Kč PAVLINA KULILOVA
10.10.2014 500 Kč MIKULOVÁ BLANKA
14.10.2014 150 Kč Merclová Radka
15.10.2014 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
15.10.2014 270 Kč Zuzana Horáčeková
17.10.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.10.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
20.10.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
22.10.2014 150 Kč SOUKUPOVÁ ANNA
27.10.2014 200 Kč Hana Hadačová
27.10.2014 250 Kč Valášková Dagmar
29.10.2014 200 Kč SARA POLAKOVA
30.10.2014 500 Kč BROŽOVÁ KATEŘINA
3.11.2014 100 Kč Horáková Marie,MgA.
11.11.2014 100 Kč OLGA SOKOLOVSKA
12.11.2014 50 Kč JAROSOVA LADA
13.11.2014 100 Kč PAVLINA KULILOVA
13.11.2014 60 Kč Slezáková, Ilona
14.11.2014 100 Kč Iva Bartošová
18.11.2014 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
18.11.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.11.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
18.11.2014 271 Kč Megela Peter
18.11.2014 800 Kč Gal, Kateryna
19.11.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.11.2014 300 Kč KLÍMOVÁ MARTINA
25.11.2014 1 000 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
26.11.2014 1 000 Kč KADLEC RADEK
26.11.2014 200 Kč Hana Hadačová
1.12.2014 100 Kč Horáková Marie,MgA.
2.12.2014 547 Kč Panáčová Eliška
3.12.2014 1 000 Kč Tomšíková
3.12.2014 100 Kč Renata Rea Šimlíková
8.12.2014 100 Kč VERNEROVA  IRENA
8.12.2014 300 Kč Stromšíková Iva
8.12.2014 3 000 Kč Hradilová, Veronika
10.12.2014 1 000 Kč SVOBODOVA MARTINA
15.12.2014 200 Kč PAVLINA KULILOVA
15.12.2014 270 Kč Megela Peter
16.12.2014 500 Kč ROMANA AMBROZOVA
16.12.2014 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
17.12.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.12.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
18.12.2014 100 Kč CIGOSOVA MARTINA
18.12.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.12.2014 5 000 Kč Ryšavý Karel Ing.
22.12.2014 100 Kč Kunátová Martina
23.12.2014 300 Kč KLÍMOVÁ MARTINA
23.12.2014 3 000 Kč PIŠTĚKOVÁ JANA
23.12.2014 200 Kč Kateřina Dvořáková
24.12.2014 300 Kč Josef, Karla, Pavel
29.12.2014 200 Kč Hana Hadačová
7.1.2015 500 Kč Brožová, Kateřina
8.1.2015 1 200 Kč CESKA POSTA, S.P.
9.1.2015 200 Kč PAVLINA KULILOVA
9.1.2015 2 000 Kč Richterová, Radima
9.1.2015 500 Kč Eva Nepomucká
12.1.2015 5 000 Kč ŠTEFÍKOVÁ JAROSLAVA
13.1.2015 1 000 Kč MAŠKOVÁ LUCIE
14.1.2015 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
15.1.2015 120 Kč převodem uvnitř banky
15.1.2015 275 Kč Megela Peter
16.1.2015 100 Kč MIŠKOVÁ EVA
19.1.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
19.1.2015 100 Kč SITOVÁ RADKA
20.1.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.1.2015 150 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
22.1.2015 200 Kč ALZBETA IGIELSKA
22.1.2015 200 Kč JULIE POKORNA
23.1.2015 500 Kč Bezverkhnia Anna
25.1.2015 300 Kč Hůza, Ondřej
26.1.2015 200 Kč Jetmarová Martina
26.1.2015 500 Kč Ambrová Michaela
26.1.2015 200 Kč Kocourková Irena
26.1.2015 150 Kč Stašáková Petra
26.1.2015 150 Kč Čudová Sabina
26.1.2015 500 Kč Pavla Mušálková
26.1.2015 500 Kč Zbyněk Opletal
26.1.2015 200 Kč Hana Hadačová
26.1.2015 500 Kč MONIKA VESELA
26.1.2015 111 Kč RADEK MAXA
26.1.2015 300 Kč Hladíková, Jana, JUDr.
26.1.2015 543 Kč JANA KOVAROVA
26.1.2015 200 Kč Vacková, Pavlína
27.1.2015 2 000 Kč HARRISOVÁ NATÁLIE
27.1.2015 2 000 Kč Bc. Gisela Zábranská
27.1.2015 100 Kč CECHOVA LUCIE
27.1.2015 200 Kč CEPELOVA LENKA
27.1.2015 150 Kč BALVIN LUKAS
27.1.2015 300 Kč MITTELBACHOVA LENKA
27.1.2015 250 Kč NGOOVÁ PAVLÍNA
27.1.2015 2 000 Kč THEUEROVÁ KAROLÍNA
27.1.2015 1 000 Kč PROTIVŇAKOVÁ VERON
27.1.2015 1 000 Kč STÁRKOVÁ GABRIELA
27.1.2015 500 Kč Žižková Kateřina
27.1.2015 200 Kč Ďulíková Alena
27.1.2015 300 Kč DOHNALOVÁ TEREZA
27.1.2015 150 Kč SEMERÁKOVÁ DAGMAR
27.1.2015 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
27.1.2015 500 Kč JANATOVÁ PETRA
27.1.2015 1 000 Kč MOKROŠOVÁ VERONIKA
27.1.2015 250 Kč ŠTEFKOVÁ ALŽBĚTA
27.1.2015 300 Kč GALBOVÁ OLGA
27.1.2015 100 Kč Jana Hejtmanová
27.1.2015 200 Kč Lucie Horčičková
27.1.2015 1 000 Kč Klára Listopadová
27.1.2015 100 Kč JIRINA VERSTEEGH
27.1.2015 300 Kč Nováková, Ivana
27.1.2015 100 Kč Mácová, Veronika
27.1.2015 500 Kč Čížková, Jaroslava
28.1.2015 200 Kč PARIZKOVA PETRA
28.1.2015 200 Kč JONASOVA LUCIE
28.1.2015 1 000 Kč COMINOVA JANA
28.1.2015 200 Kč JAROSOVA VERA
28.1.2015 500 Kč ČAPKOVÁ MARKÉTA
28.1.2015 100 Kč FILLEROVÁ DIANA
28.1.2015 200 Kč Holušová Veronika
28.1.2015 700 Kč ORSAGOVA DANA
28.1.2015 524 Kč Hradil Martin
28.1.2015 1 000 Kč KADLEC RADEK
28.1.2015 1 000 Kč Ripková Michaela
28.1.2015 300 Kč ZAKOPALOVÁ MARTINA
28.1.2015 250 Kč JEŘÁBKOVÁ HANA
28.1.2015 1 000 Kč Strakošová Marta
28.1.2015 128 Kč Hlaváčová Libuše
28.1.2015 200 Kč Paprčková, Mária
28.1.2015 250 Kč Bořutová Hana
28.1.2015 200 Kč Friedková, Hana
29.1.2015 300 Kč CERNA BARBORA
29.1.2015 300 Kč VANIKOVA GABRIELA
29.1.2015 100 Kč STUPKA JAKUB
29.1.2015 350 Kč JAROSOVA KATERINA
29.1.2015 1 000 Kč Faltejsková Andrea
29.1.2015 200 Kč Freislebenová Andrea
29.1.2015 500 Kč VOZNICOVÁ ANETA
29.1.2015 200 Kč Věra Kapounová
29.1.2015 200 Kč Hana Míčková
29.1.2015 200 Kč Zuzana Šabatová
29.1.2015 272 Kč Spišiaková Katarína
29.1.2015 1 360 Kč Barbora Pollakova
29.1.2015 300 Kč Lenka Vavrušková
29.1.2015 500 Kč HOLUBOVÁ
29.1.2015 250 Kč Oksana Kharchenko
29.1.2015 250 Kč Kharchenko Mariia
30.1.2015 200 Kč KŘÍŽOVÁ MARIE
30.1.2015 100 Kč MERCLOVA RADKA
30.1.2015 500 Kč ZAZVORKOVA JANA
30.1.2015 400 Kč SILHANOVA MARTINA
30.1.2015 500 Kč Panáčová Eliška
30.1.2015 200 Kč Jurková Veronika
30.1.2015 250 Kč STEJSKALOVÁ HELENA
30.1.2015 272 Kč Patrik Skala
30.1.2015 500 Kč Hudziaková Denisa
30.1.2015 200 Kč Fuchsová Hana
2.2.2015 300 Kč Jarmila Hofhanzlová
2.2.2015 500 Kč BARTLOVA IVICA
2.2.2015 300 Kč PRIKRYL ZDENEK
2.2.2015 200 Kč RENÁTA BABORÁKOVÁ
2.2.2015 150 Kč VERINGEROVÁ MICHAE
2.2.2015 250 Kč Sklářová Gabriela
2.2.2015 200 Kč CHMELAROVA IVA
2.2.2015 500 Kč Novotná Libuše
2.2.2015 1 000 Kč GAVENDOVÁ PAVLA
2.2.2015 500 Kč Palánek Antonín
2.2.2015 200 Kč Čechová Markéta
2.2.2015 600 Kč Bezoušková Tereza
2.2.2015 200 Kč Erhartová Zuzana
2.2.2015 3 000 Kč Machurková Nikola
2.2.2015 300 Kč Křička Vladimír
2.2.2015 408 Kč Bibiána Kozáková
2.2.2015 136 Kč Katarína Slamková
2.2.2015 100 Kč Filanda, Jan
2.2.2015 1 000 Kč Vyskočilová, Zuzana
3.2.2015 300 Kč MATLOCH MARIAN
3.2.2015 600 Kč PARIKOVA JANA
3.2.2015 50 Kč BIROVA MONIKA
3.2.2015 50 Kč BOUCKOVA LUCIE
3.2.2015 200 Kč TUROCZIOVA MICHAELA
3.2.2015 100 Kč MARYNIOKOVA ANETA
3.2.2015 150 Kč MALA LINDA
3.2.2015 1 000 Kč BRABENCOVA JANA
3.2.2015 200 Kč VERNEROVA  IRENA
3.2.2015 1 000 Kč Plchová Marie
3.2.2015 200 Kč JAKUSOVÁ JARMILA
3.2.2015 500 Kč ZACHOVALOVÁ MONIKA
3.2.2015 200 Kč KATERINA KORDASOVA
4.2.2015 300 Kč HELENA KONECNA
4.2.2015 500 Kč CESKA POSTA, S.P.
4.2.2015 500 Kč KATARĺNA KIŠĎURKOVÁ
4.2.2015 1 000 Kč MIHALOVÁ LUCIE
4.2.2015 200 Kč VICAROVA JAROSLAVA
4.2.2015 2 000 Kč Cardová Lenka
4.2.2015 1 000 Kč ČÍPOVÁ IRENA
4.2.2015 300 Kč LUCIE GAMBOVA
5.2.2015 50 Kč HAUSNEROVA JANA
5.2.2015 250 Kč SARKA SEDLACKOVA
5.2.2015 300 Kč Jana Duchoňová Brynd
6.2.2015 100 Kč ZDENEK ZAVADIL
6.2.2015 4 000 Kč ING. IVANA KOLMANO
6.2.2015 300 Kč Kolaříková Petra
6.2.2015 500 Kč Brožová, Kateřina
6.2.2015 300 Kč Daňková Dana
6.2.2015 2 172 Kč Gorniakova  Eva
9.2.2015 500 Kč KISKOVA VLASTA
9.2.2015 500 Kč CADILOVA KATERINA
9.2.2015 500 Kč BRAUNOVÁ TEREZA
9.2.2015 300 Kč Dědičová Pavlína
9.2.2015 200 Kč Rabasová Veronika
9.2.2015 1 000 Kč TATANA PERGLEROVA
10.2.2015 200 Kč NEMECKOVA PAVLINA
10.2.2015 300 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
11.2.2015 200 Kč LOUCKA LENKA
12.2.2015 250 Kč MEDOVÁ VERONIKA
12.2.2015 200 Kč GAŤAŘÍKOVÁ PAVLÍNA
12.2.2015 190 Kč KOMÁRKOVÁ JANA
12.2.2015 800 Kč VICOMAC S.R.O.
13.2.2015 100 Kč převodem uvnitř banky
15.2.2015 120 Kč převodem uvnitř banky
16.2.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
16.2.2015 700 Kč CESKA POSTA, S.P.
16.2.2015 200 Kč ZAJICOVA MICHAELA
16.2.2015 500 Kč SVOBODOVA MARTINA
16.2.2015 1 000 Kč Vítámvásová Kateřina
16.2.2015 1 000 Kč Ungermanová Vendula
16.2.2015 150 Kč Kostková Pavla
16.2.2015 200 Kč Kateřina Kulhavá
16.2.2015 271 Kč Megela Peter
16.2.2015 542 Kč Csefalvayová Petra
16.2.2015 542 Kč Matulová Zuzana, Ing
16.2.2015 100 Kč Nikola Chrástová
16.2.2015 600 Kč JAKUB JANOSKA
16.2.2015 300 Kč Valová Kristýna
16.2.2015 500 Kč Nováčková, Monika,  DiS.
17.2.2015 250 Kč Jan Gadzuras
17.2.2015 500 Kč CESKA POSTA, S.P.
17.2.2015 300 Kč FORMACKOVA JANA
17.2.2015 1 000 Kč BARTLOVA IVICA
17.2.2015 650 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
17.2.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.2.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
17.2.2015 100 Kč Judita Jarůšková
18.2.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.2.2015 500 Kč MIR:JEZKOVA-ATEL M
18.2.2015 5 000 Kč Eva Šimsová
19.2.2015 1 000 Kč PUŠOVÁ LENKA
19.2.2015 5 000 Kč KADAŇOVÁ EVA
19.2.2015 50 Kč Martin Houžva
19.2.2015 400 Kč Bajerová Veronika
19.2.2015 200 Kč Doležalová, Martina
20.2.2015 400 Kč BEHALKOVA DAGMAR
20.2.2015 250 Kč PEICHLOVA JANA
20.2.2015 500 Kč Kolovratníková Milo.
20.2.2015 500 Kč Rafajová Jana
20.2.2015 252 Kč Závadská  Zuzana
20.2.2015 134 Kč Katarína Pacolová
24.2.2015 500 Kč VLCKOVA LENKA
24.2.2015 400 Kč HUČÍKOVÁ DANA
24.2.2015 537 Kč KIRINOVICOVA NADA
2.2013 300 Kč STRNAD PETR
2.1.2014 500 Kč GRAF VOJTĚCH
3.1.2014 400 Kč PROŠVICOVÁ YVETTE
8.1.2014 600 Kč Janošová Tereza
9.1.2014 100 Kč PAVLÍNA  KULILOVÁ
9.1.2014 300 Kč Marie Kocumová
9.1.2014 500 Kč Votrubová Soňa
9.1.2014 200 Kč Červinková Stanisla.
13.1.2014 300 Kč Vlachová Erika
13.1.2014 1 000 Kč Wojtylová Jana
14.1.2014 300 Kč VINCOUROVA ANDREA
14.1.2014 200 Kč TRAITZ JANA
14.1.2014 500 Kč HUSPEKOVÁ ALICE
14.1.2014 400 Kč Koutná Petra
17.1.2014 2 000 Kč Jana Dvořáková
20.1.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.1.2014 2 000 Kč Rumlová Janet
20.1.2014 500 Kč Zajíček Petr
21.1.2014 500 Kč CABÁKOVÁ MICHAELA
21.1.2014 100 Kč Budilová Romana
21.1.2014 500 Kč MELUŠOVÁ PETRA
21.1.2014 100 Kč Pavlína Valentová
22.1.2014 1 000 Kč KRÁLOVÁ SABINA
22.1.2014 100 Kč PULLMANNOVA DITA
22.1.2014 1 000 Kč FRUHAUFOVA JITKA
22.1.2014 1 000 Kč Husáková Lenka
24.1.2014 500 Kč HROMADA ZDENEK
11.2.2014 150 Kč PAVLINA KULILOVA
11.2.2014 200 Kč Grimmová H
15.2.2014 100 Kč Bůbalová, Ivana
18.2.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.2.2014 1 000 Kč ZPS PZSUN 1236 (CZK)
21.2.2014 150 Kč MOŠNIČKOVÁ MICHALA
25.2.2014 200 Kč Barbora Malá
6.3.2014 300 Kč Hadačová Hana
13.3.2014 1 500 Kč KROUTILOVÁ BARBORA
17.3.2014 150 Kč PAVLINA KULILOVA
17.3.2014 2 000 Kč Iva Kolmanová
18.3.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.3.2014 300 Kč Markéta Novotná
19.3.2014 200 Kč Sejkora Miroslav
25.3.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
3.4.2014 1 000 Kč Vklad pokladnou
14.4.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
16.4.2014 300 Kč PETRA MIKULICOVÁ
16.4.2014 150 Kč PAVLINA KULILOVA
18.4.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
24.4.2014 200 Kč Hadačová Hana
24.4.2014 300 Kč Bůbalová, Ivana
2.5.2014 15 400 Kč Hradilová, Veronika
5.5.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
15.5.2014 150 Kč PAVLINA KULILOVA
19.5.2014 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
20.5.2014 1 000 Kč TOMECKOVA LENKA
20.5.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
22.5.2014 5 000 Kč pro pejska Eru
23.5.2014 3 000 Kč Hradilová, Veronika
26.5.2014 200 Kč Hadačová Hana
27.5.2014 200 Kč Cabáková, Michaela
2.6.2014 200 Kč Veronika Janíčková
2.6.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
16.6.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
16.6.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
17.6.2014 500 Kč ANDREA KYSELOVA
17.6.2014 100 Kč PAVLINA KULILOVA
17.6.2014 300 Kč Cabáková, Michaela
18.6.2014 150 Kč ŠKOPOVÁ GABRIELA
18.6.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.6.2014 600 Kč NOVÁČEK ZDENĚK
18.6.2014 500 Kč Zuláková Hana
18.6.2014 500 Kč FEHÉR SOŇA
18.6.2014 150 Kč TOČEKOVÁ MARTINA
18.6.2014 100 Kč Klumparová Šárka
18.6.2014 300 Kč Suchá, Kristýna
18.6.2014 250 Kč KATERINA BARABASOVA
18.6.2014 500 Kč Markéta Novotná
18.6.2014 500 Kč Kutálková, Danuše
18.6.2014 200 Kč Merclová Radka
18.6.2014 200 Kč Koutná Petra
18.6.2014 100 Kč Racková Lucie
18.6.2014 300 Kč Kovářová, Zuzana
18.6.2014 157 Kč Holešová Dagmar
18.6.2014 200 Kč Gardášová Kristýna
18.6.2014 70 Kč Čížkovská Lucie
18.6.2014 60 Kč Luskačová Monika
19.6.2014 300 Kč SARKA KULHAVA
19.6.2014 160 Kč VERONIKA KULHAVA
19.6.2014 50 Kč BOUCKOVA LUCIE
19.6.2014 100 Kč HIEKE RUDOLF
19.6.2014 1 000 Kč ŠIRŮČKA JOSEF
19.6.2014 800 Kč HABINOVÁ MARCELA
19.6.2014 200 Kč BALÁŽOVÁ BARBORA
19.6.2014 500 Kč MIKULOVÁ BLANKA
19.6.2014 165 Kč JAROŠOVÁ LUCIE
19.6.2014 500 Kč HABINOVÁ MARCELA
19.6.2014 100 Kč HELSUSOVA ALZBETA
19.6.2014 200 Kč SULCOVA EVA
19.6.2014 200 Kč MULLEROVA ALENA
19.6.2014 100 Kč BROZOVA KAROLINA
19.6.2014 111 Kč MARCELA JÓNOVÁ NAV
19.6.2014 200 Kč CHRÁSTOVÁ KARLA
19.6.2014 300 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
19.6.2014 250 Kč Neufingerová Jana
19.6.2014 200 Kč Darina Pavloská
19.6.2014 200 Kč Vopálka Martin
20.6.2014 200 Kč HLADIK JAN
20.6.2014 150 Kč SYSLOVA HELENA
20.6.2014 300 Kč Zlesáková Tereza
23.6.2014 2 000 Kč PIŠTĚKOVÁ JANA
23.6.2014 200 Kč GAVLIK JAN
23.6.2014 200 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
23.6.2014 200 Kč LASKOVA ALENA
23.6.2014 500 Kč PAVLA ROCARKOVA
23.6.2014 500 Kč Markéta
24.6.2014 250 Kč PODARILOVA PETRA
24.6.2014 600 Kč PARIKOVA JANA
24.6.2014 500 Kč KROUTILOVÁ BARBORA
24.6.2014 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
24.6.2014 200 Kč BUDILOVÁ ROMANA
24.6.2014 200 Kč MOŠNIČKOVÁ MICHALA
24.6.2014 200 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
24.6.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
24.6.2014 300 Kč ČANOVÁ VALENTÍNA
24.6.2014 100 Kč VERNEROVA  IRENA
25.6.2014 300 Kč IVA MARECKOVA
25.6.2014 100 Kč HANIČÁKOVÁ JULIE
25.6.2014 500 Kč MACKOVÁ KLÁRA
25.6.2014 100 Kč GAJICOVÁ KATARINA
25.6.2014 10 000 Kč SUŠKEVIČOVÁ NINA
25.6.2014 300 Kč MIR:JEZKOVA-ATEL M
25.6.2014 300 Kč HELLICHOVÁ LIBUŠE
25.6.2014 30 Kč Ulbrichová Jarmila
25.6.2014 200 Kč PAVEL OCOVAJ
25.6.2014 250 Kč DANIEL SPACIL
25.6.2014 1 000 Kč Justýni pro zvířata o.s.
25.6.2014 500 Kč Bartlová, Adéla, Mgr.
25.6.2014 200 Kč Veličková, Michaela
26.6.2014 500 Kč JITKA SEBELIKOVA
26.6.2014 100 Kč KORINEK MARTIN
26.6.2014 200 Kč Hadačová Hana
26.6.2014 100 Kč Gabriela Antalová
26.6.2014 134 Kč Michnová Zuzana
27.6.2014 100 Kč Petr Staněk
27.6.2014 80 Kč BYSTROŇOVÁ VERONIKA
27.6.2014 347 Kč VOZNICOVÁ ANETA
27.6.2014 200 Kč KORANDA TOMAS
29.6.2014 500 Kč Andrea
30.6.2014 600 Kč ZAZVORKOVA JANA
30.6.2014 150 Kč SPOTTOVA ELISKA
30.6.2014 100 Kč SOUKALOVA NADEZDA
30.6.2014 1 000 Kč Ing. Irena KRUMLOVÁ
30.6.2014 400 Kč Wejwoda Patrik
30.6.2014 200 Kč JANA LORENCOVA
30.6.2014 300 Kč Martina Jurčáková
1.7.2014 500 Kč JAKESOVA IRENA
1.7.2014 400 Kč HELLICHOVÁ LIBUŠE
1.7.2014 300 Kč PUCAN JAKUB
1.7.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
1.7.2014 300 Kč Nováková, Vendula
2.7.2014 500 Kč NOVÁKOVÁ RADKA
3.7.2014 400 Kč Hajdina Václav
3.7.2014 144 Kč Sekaninová Lenka
4.7.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
7.7.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
8.7.2014 150 Kč DOLEJSOVA PAVLA
8.7.2014 200 Kč KIRSOVA JAROSLAVA
9.7.2014 200 Kč Galleová Anna
9.7.2014 100 Kč RUSOVÁ ELIŠKA
9.7.2014 700 Kč LUKAS KRINCVAJ
9.7.2014 200 Kč Koutná Petra
10.7.2014 400 Kč Kateřina Svobodová
10.7.2014 200 Kč BALÁŽOVÁ BARBORA
10.7.2014 100 Kč Šimlíková Renata Rea
14.7.2014 500 Kč SITTEROVÁ DARINA
14.7.2014 60 Kč SEMERÁKOVÁ LUCIE
14.7.2014 400 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
14.7.2014 1 500 Kč Ludmila Švubová
15.7.2014 250 Kč VLCKOVA LENKA
15.7.2014 1 000 Kč FAJRAJZLOVÁ HELENA
15.7.2014 300 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
16.7.2014 100 Kč KŘEPELKOVÁ MILUŠE
16.7.2014 150 Kč ZATOČILOVÁ RENATA
16.7.2014 400 Kč Karolína Doubková
16.7.2014 1 000 Kč Průdková, Šárka
16.7.2014 1 500 Kč Teplá, Tereza, MUDr.
17.7.2014 1 500 Kč Pavlína Kašubjaková
17.7.2014 2 000 Kč SEDLÁČKOVÁ ROMANA
17.7.2014 1 000 Kč Korejsová Marie Ing.
17.7.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.7.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
18.7.2014 2 000 Kč MARKETA JANKOVSKA
18.7.2014 400 Kč GAJDOVÁ MICHAELA
18.7.2014 100 Kč SMRŽOVÁ DOMINIKA
18.7.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.7.2014 90 Kč STEPANOVA LUCIE
18.7.2014 500 Kč Baslarová, Iva
18.7.2014 67 Kč VERONIKA LICHTENBERG
19.7.2014 300 Kč Nováková, Vendula
21.7.2014 200 Kč PAVLINA KULILOVA
21.7.2014 500 Kč MEDKOVA BARBORA
21.7.2014 500 Kč Hauft Tomáš
22.7.2014 800 Kč RUSMANOVA IVETA
22.7.2014 300 Kč SVĚTELSKÁ IRENA
22.7.2014 100 Kč Matoušková, Adéla
22.7.2014 500 Kč Šebestová, Marie
23.7.2014 150 Kč SCHNÁBLOVÁ LUCIE
23.7.2014 500 Kč MUSILOVA TEREZA
23.7.2014 50 Kč Krischkeová Adéla
24.7.2014 200 Kč LIBÁ KLÁRA
24.7.2014 150 Kč ZELENÁ ANDREA
24.7.2014 500 Kč Davidíková Iveta
28.7.2014 50 Kč HORÁK DOMINIK
28.7.2014 150 Kč MATOCHOVA HANA
28.7.2014 1 000 Kč MARIE RAUCHOVÁ
28.7.2014 1 000 Kč KADLEC RADEK
28.7.2014 200 Kč Hadačová Hana
30.7.2014 100 Kč Petra Hawlová
31.7.2014 300 Kč HELENA PILĺKOVÁ byte
31.7.2014 50 Kč HOVADÍKOVÁ SOŇA
31.7.2014 70 Kč Kunhartová Jana
4.8.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
5.8.2014 200 Kč PAVLÍKOVÁ TEREZA
8.8.2014 500 Kč ENTROVA HANA
11.8.2014 500 Kč Hrdlička Vít
12.8.2014 250 Kč VLCKOVA LENKA
12.8.2014 200 Kč BALÁŽOVÁ BARBORA
13.8.2014 30 Kč LUCIE PARIKOVA
13.8.2014 1 000 Kč Andrea Jelínková
13.8.2014 1 000 Kč JANECKOVA MIROSLAVA
13.8.2014 300 Kč Soňa Kovářová
13.8.2014 500 Kč Kociánová, Marcela
14.8.2014 3 000 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
14.8.2014 120 Kč Kunhartová Jana
15.8.2014 150 Kč Lehkoživová Vendula
15.8.2014 300 Kč Ferusová Jana
17.8.2014 200 Kč Peřinová, Tereza
18.8.2014 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
18.8.2014 100 Kč MERCLOVA RADKA
18.8.2014 500 Kč ŠTEFKOVÁ HANA
18.8.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.8.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
18.8.2014 150 Kč ZATOČILOVÁ RENATA
18.8.2014 1 000 Kč Vandrovcová Marta
19.8.2014 100 Kč PAVLINA KULILOVA
19.8.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.8.2014 300 Kč GAVENDOVÁ PAVLA
19.8.2014 1 000 Kč PANI MARCELA  PESANO
19.8.2014 200 Kč FREIOVÁ MARKÉTA
25.8.2014 200 Kč Rea Šimlíková
26.8.2014 200 Kč Hana Hadačová
27.8.2014 500 Kč KUZELOVA VERONIKA
28.8.2014 200 Kč KLARA KOTISOVA
28.8.2014 50 Kč Anetta Švomová
29.8.2014 200 Kč MASNÁ ELIŠKA
1.9.2014 1 000 Kč KADLEC RADEK
1.9.2014 150 Kč LENKA SULCOVA
2.9.2014 1 000 Kč SEBO MAREK
2.9.2014 1 000 Kč Čtvrtníčková Lenka
3.9.2014 1 000 Kč TATANA PERGLEROVA
3.9.2014 200 Kč Matušíková, Martina, Mgr.
4.9.2014 400 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
8.9.2014 200 Kč Coufal Petr
8.9.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
11.9.2014 100 Kč Kocourková Alena
11.9.2014 100 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
12.9.2014 500 Kč Iveta Chalupová
15.9.2014 250 Kč DANKOVA DANA
16.9.2014 100 Kč PAVLINA KULILOVA
16.9.2014 200 Kč BOROVCOVÁ MILUŠE
16.9.2014 3 000 Kč LUCIE HASILOVA
17.9.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.9.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
17.9.2014 300 Kč Kateřina Svobodová
17.9.2014 100 Kč Vokrojová, Helena
18.9.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.9.2014 500 Kč KADLECOVA JARMILA
22.9.2014 500 Kč KADLECOVA JARMILA
22.9.2014 500 Kč Janišová Janka
23.9.2014 300 Kč LUDVIK FIALA
23.9.2014 500 Kč KAPOUNOVA IVANA
26.9.2014 200 Kč Hana Hadačová
30.9.2014 4 000 Kč ADÉLA JIRUŠOVÁ
30.9.2014 405 Kč Megela Peter
1.10.2014 300 Kč Mišková Monika
2.10.2014 200 Kč KOCOURKOVÁ VERONIKA
2.10.2014 400 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
3.10.2014 750 Kč Sejkora Miroslav
5.10.2014 200 Kč Tereza
9.10.2014 269 Kč Megela Peter
10.10.2014 150 Kč PAVLINA KULILOVA
10.10.2014 500 Kč MIKULOVÁ BLANKA
14.10.2014 150 Kč Merclová Radka
15.10.2014 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
15.10.2014 270 Kč Zuzana Horáčeková
17.10.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.10.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
20.10.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
22.10.2014 150 Kč SOUKUPOVÁ ANNA
27.10.2014 200 Kč Hana Hadačová
27.10.2014 250 Kč Valášková Dagmar
29.10.2014 200 Kč SARA POLAKOVA
30.10.2014 500 Kč BROŽOVÁ KATEŘINA
3.11.2014 100 Kč Horáková Marie,MgA.
11.11.2014 100 Kč OLGA SOKOLOVSKA
12.11.2014 50 Kč JAROSOVA LADA
13.11.2014 100 Kč PAVLINA KULILOVA
13.11.2014 60 Kč Slezáková, Ilona
14.11.2014 100 Kč Iva Bartošová
18.11.2014 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
18.11.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.11.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
18.11.2014 271 Kč Megela Peter
18.11.2014 800 Kč Gal, Kateryna
19.11.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.11.2014 300 Kč KLÍMOVÁ MARTINA
25.11.2014 1 000 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
26.11.2014 1 000 Kč KADLEC RADEK
26.11.2014 200 Kč Hana Hadačová
1.12.2014 100 Kč Horáková Marie,MgA.
2.12.2014 547 Kč Panáčová Eliška
3.12.2014 1 000 Kč Tomšíková
3.12.2014 100 Kč Renata Rea Šimlíková
8.12.2014 100 Kč VERNEROVA  IRENA
8.12.2014 300 Kč Stromšíková Iva
8.12.2014 3 000 Kč Hradilová, Veronika
10.12.2014 1 000 Kč SVOBODOVA MARTINA
7.1.2015 500 Kč Brožová, Kateřina
8.1.2015 1 200 Kč CESKA POSTA, S.P.
9.1.2015 200 Kč PAVLINA KULILOVA
9.1.2015 2 000 Kč Richterová, Radima
9.1.2015 500 Kč Eva Nepomucká
12.1.2015 5 000 Kč ŠTEFÍKOVÁ JAROSLAVA
13.1.2015 1 000 Kč MAŠKOVÁ LUCIE
14.1.2015 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
15.1.2015 120 Kč převodem uvnitř banky
15.1.2015 275 Kč Megela Peter
16.1.2015 100 Kč MIŠKOVÁ EVA
19.1.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
19.1.2015 100 Kč SITOVÁ RADKA
20.1.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.1.2015 150 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
22.1.2015 200 Kč ALZBETA IGIELSKA
22.1.2015 200 Kč JULIE POKORNA
23.1.2015 500 Kč Bezverkhnia Anna
25.1.2015 300 Kč Hůza, Ondřej
26.1.2015 200 Kč Jetmarová Martina
26.1.2015 500 Kč Ambrová Michaela
26.1.2015 200 Kč Kocourková Irena
26.1.2015 150 Kč Stašáková Petra
26.1.2015 150 Kč Čudová Sabina
26.1.2015 500 Kč Pavla Mušálková
26.1.2015 500 Kč Zbyněk Opletal
26.1.2015 200 Kč Hana Hadačová
26.1.2015 500 Kč MONIKA VESELA
26.1.2015 111 Kč RADEK MAXA
26.1.2015 300 Kč Hladíková, Jana, JUDr.
26.1.2015 543 Kč JANA KOVAROVA
26.1.2015 200 Kč Vacková, Pavlína
27.1.2015 2 000 Kč HARRISOVÁ NATÁLIE
27.1.2015 2 000 Kč Bc. Gisela Zábranská
27.1.2015 100 Kč CECHOVA LUCIE
27.1.2015 200 Kč CEPELOVA LENKA
27.1.2015 150 Kč BALVIN LUKAS
27.1.2015 300 Kč MITTELBACHOVA LENKA
27.1.2015 250 Kč NGOOVÁ PAVLÍNA
27.1.2015 2 000 Kč THEUEROVÁ KAROLÍNA
27.1.2015 1 000 Kč PROTIVŇAKOVÁ VERON
27.1.2015 1 000 Kč STÁRKOVÁ GABRIELA
27.1.2015 500 Kč Žižková Kateřina
27.1.2015 200 Kč Ďulíková Alena
27.1.2015 300 Kč DOHNALOVÁ TEREZA
27.1.2015 150 Kč SEMERÁKOVÁ DAGMAR
27.1.2015 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
27.1.2015 500 Kč JANATOVÁ PETRA
27.1.2015 1 000 Kč MOKROŠOVÁ VERONIKA
27.1.2015 250 Kč ŠTEFKOVÁ ALŽBĚTA
27.1.2015 300 Kč GALBOVÁ OLGA
27.1.2015 100 Kč Jana Hejtmanová
27.1.2015 200 Kč Lucie Horčičková
27.1.2015 1 000 Kč Klára Listopadová
27.1.2015 100 Kč JIRINA VERSTEEGH
27.1.2015 300 Kč Nováková, Ivana
27.1.2015 100 Kč Mácová, Veronika
27.1.2015 500 Kč Čížková, Jaroslava
28.1.2015 200 Kč PARIZKOVA PETRA
28.1.2015 200 Kč JONASOVA LUCIE
28.1.2015 1 000 Kč COMINOVA JANA
28.1.2015 200 Kč JAROSOVA VERA
28.1.2015 500 Kč ČAPKOVÁ MARKÉTA
28.1.2015 100 Kč FILLEROVÁ DIANA
28.1.2015 200 Kč Holušová Veronika
28.1.2015 700 Kč ORSAGOVA DANA
28.1.2015 524 Kč Hradil Martin
28.1.2015 1 000 Kč KADLEC RADEK
28.1.2015 1 000 Kč Ripková Michaela
28.1.2015 300 Kč ZAKOPALOVÁ MARTINA
28.1.2015 250 Kč JEŘÁBKOVÁ HANA
28.1.2015 1 000 Kč Strakošová Marta
28.1.2015 128 Kč Hlaváčová Libuše
28.1.2015 200 Kč Paprčková, Mária
28.1.2015 250 Kč Bořutová Hana
28.1.2015 200 Kč Friedková, Hana
29.1.2015 300 Kč CERNA BARBORA
29.1.2015 300 Kč VANIKOVA GABRIELA
29.1.2015 100 Kč STUPKA JAKUB
29.1.2015 350 Kč JAROSOVA KATERINA
29.1.2015 1 000 Kč Faltejsková Andrea
29.1.2015 200 Kč Freislebenová Andrea
29.1.2015 500 Kč VOZNICOVÁ ANETA
29.1.2015 200 Kč Věra Kapounová
29.1.2015 200 Kč Hana Míčková
29.1.2015 200 Kč Zuzana Šabatová
29.1.2015 272 Kč Spišiaková Katarína
29.1.2015 1 360 Kč Barbora Pollakova
29.1.2015 300 Kč Lenka Vavrušková
29.1.2015 500 Kč HOLUBOVÁ
29.1.2015 250 Kč Oksana Kharchenko
29.1.2015 250 Kč Kharchenko Mariia
30.1.2015 200 Kč KŘÍŽOVÁ MARIE
30.1.2015 100 Kč MERCLOVA RADKA
30.1.2015 500 Kč ZAZVORKOVA JANA
30.1.2015 400 Kč SILHANOVA MARTINA
30.1.2015 500 Kč Panáčová Eliška
30.1.2015 200 Kč Jurková Veronika
30.1.2015 250 Kč STEJSKALOVÁ HELENA
30.1.2015 272 Kč Patrik Skala
30.1.2015 500 Kč Hudziaková Denisa
30.1.2015 200 Kč Fuchsová Hana
2.2.2015 300 Kč Jarmila Hofhanzlová
2.2.2015 500 Kč BARTLOVA IVICA
2.2.2015 300 Kč PRIKRYL ZDENEK
2.2.2015 200 Kč RENÁTA BABORÁKOVÁ
2.2.2015 150 Kč VERINGEROVÁ MICHAE
2.2.2015 250 Kč Sklářová Gabriela
2.2.2015 200 Kč CHMELAROVA IVA
2.2.2015 500 Kč Novotná Libuše
2.2.2015 1 000 Kč GAVENDOVÁ PAVLA
2.2.2015 500 Kč Palánek Antonín
2.2.2015 200 Kč Čechová Markéta
2.2.2015 600 Kč Bezoušková Tereza
2.2.2015 200 Kč Erhartová Zuzana
2.2.2015 3 000 Kč Machurková Nikola
2.2.2015 300 Kč Křička Vladimír
2.2.2015 408 Kč Bibiána Kozáková
2.2.2015 136 Kč Katarína Slamková
2.2.2015 100 Kč Filanda, Jan
2.2.2015 1 000 Kč Vyskočilová, Zuzana
3.2.2015 300 Kč MATLOCH MARIAN
3.2.2015 600 Kč PARIKOVA JANA
3.2.2015 50 Kč BIROVA MONIKA
3.2.2015 50 Kč BOUCKOVA LUCIE
3.2.2015 200 Kč TUROCZIOVA MICHAELA
3.2.2015 100 Kč MARYNIOKOVA ANETA
3.2.2015 150 Kč MALA LINDA
3.2.2015 1 000 Kč BRABENCOVA JANA
3.2.2015 200 Kč VERNEROVA  IRENA
3.2.2015 1 000 Kč Plchová Marie
3.2.2015 200 Kč JAKUSOVÁ JARMILA
3.2.2015 500 Kč ZACHOVALOVÁ MONIKA
3.2.2015 200 Kč KATERINA KORDASOVA
4.2.2015 300 Kč HELENA KONECNA
4.2.2015 500 Kč CESKA POSTA, S.P.
4.2.2015 500 Kč KATARĺNA KIŠĎURKOVÁ
4.2.2015 1 000 Kč MIHALOVÁ LUCIE
4.2.2015 200 Kč VICAROVA JAROSLAVA
4.2.2015 2 000 Kč Cardová Lenka
4.2.2015 1 000 Kč ČÍPOVÁ IRENA
4.2.2015 300 Kč LUCIE GAMBOVA
5.2.2015 50 Kč HAUSNEROVA JANA
5.2.2015 250 Kč SARKA SEDLACKOVA
5.2.2015 300 Kč Jana Duchoňová Brynd
6.2.2015 100 Kč ZDENEK ZAVADIL
6.2.2015 4 000 Kč ING. IVANA KOLMANO
6.2.2015 300 Kč Kolaříková Petra
6.2.2015 500 Kč Brožová, Kateřina
6.2.2015 300 Kč Daňková Dana
6.2.2015 2 172 Kč Gorniakova  Eva
9.2.2015 500 Kč KISKOVA VLASTA
9.2.2015 500 Kč CADILOVA KATERINA
9.2.2015 500 Kč BRAUNOVÁ TEREZA
9.2.2015 300 Kč Dědičová Pavlína
9.2.2015 200 Kč Rabasová Veronika
9.2.2015 1 000 Kč TATANA PERGLEROVA
10.2.2015 200 Kč NEMECKOVA PAVLINA
10.2.2015 300 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
11.2.2015 200 Kč LOUCKA LENKA
12.2.2015 250 Kč MEDOVÁ VERONIKA
12.2.2015 200 Kč GAŤAŘÍKOVÁ PAVLÍNA
12.2.2015 190 Kč KOMÁRKOVÁ JANA
12.2.2015 800 Kč VICOMAC S.R.O.
13.2.2015 100 Kč převodem uvnitř banky
15.2.2015 120 Kč převodem uvnitř banky
16.2.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
16.2.2015 700 Kč CESKA POSTA, S.P.
16.2.2015 200 Kč ZAJICOVA MICHAELA
16.2.2015 500 Kč SVOBODOVA MARTINA
16.2.2015 1 000 Kč Vítámvásová Kateřina
16.2.2015 1 000 Kč Ungermanová Vendula
16.2.2015 150 Kč Kostková Pavla
16.2.2015 200 Kč Kateřina Kulhavá
16.2.2015 271 Kč Megela Peter
16.2.2015 542 Kč Csefalvayová Petra
16.2.2015 542 Kč Matulová Zuzana, Ing
16.2.2015 100 Kč Nikola Chrástová
16.2.2015 600 Kč JAKUB JANOSKA
16.2.2015 300 Kč Valová Kristýna
16.2.2015 500 Kč Nováčková, Monika,  DiS.
17.2.2015 250 Kč Jan Gadzuras
17.2.2015 500 Kč CESKA POSTA, S.P.
17.2.2015 300 Kč FORMACKOVA JANA
17.2.2015 1 000 Kč BARTLOVA IVICA
17.2.2015 650 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
17.2.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.2.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
17.2.2015 100 Kč Judita Jarůšková
18.2.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.2.2015 500 Kč MIR:JEZKOVA-ATEL M
18.2.2015 5 000 Kč Eva Šimsová
19.2.2015 1 000 Kč PUŠOVÁ LENKA
19.2.2015 5 000 Kč KADAŇOVÁ EVA
19.2.2015 50 Kč Martin Houžva
19.2.2015 400 Kč Bajerová Veronika
19.2.2015 200 Kč Doležalová, Martina
20.2.2015 400 Kč BEHALKOVA DAGMAR
20.2.2015 250 Kč PEICHLOVA JANA
20.2.2015 500 Kč Kolovratníková Milo.
20.2.2015 500 Kč Rafajová Jana
20.2.2015 252 Kč Závadská  Zuzana
20.2.2015 134 Kč Katarína Pacolová
24.2.2015 500 Kč VLCKOVA LENKA
24.2.2015 400 Kč HUČÍKOVÁ DANA
24.2.2015 537 Kč KIRINOVICOVA NADA
25.2.2015 1 000 Kč HLAVAC MICHAL
25.2.2015 200 Kč KAŠUBOVÁ NIKOLA
26.2.2015 200 Kč Hana Hadačová
26.2.2015 268 Kč Šoltésová Bibiana
27.2.2015 100 Kč Mišková Monika
1.3.2015 250 Kč Bronislava Štajerová
2.3.2015 25 000 Kč Lifefood Czech Repub
2.3.2015 300 Kč VANIKOVA GABRIELA
3.3.2015 100 Kč MARYNIOKOVA ANETA
3.3.2015 400 Kč KROUTILOVÁ BARBORA
3.3.2015 500 Kč Marie Frýbortová
4.3.2015 500 Kč HORNACKOVA TEREZA
5.3.2015 500 Kč Brožová, Kateřina
6.3.2015 200 Kč JAROSOVA VERA
6.3.2015 100 Kč SVATOSOVA ZUZANA
6.3.2015 200 Kč Kánská Dana
9.3.2015 4 000 Kč AURADA MICHAL
9.3.2015 100 Kč Zaplatilová Denisa
10.3.2015 150 Kč MARIE BASTLOVA
10.3.2015 150 Kč PAVLINA KULILOVA
11.3.2015 2 000 Kč Bačovská Svietlana
12.3.2015 500 Kč SVOBODOVA MARTINA
12.3.2015 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
13.3.2015 100 Kč převodem uvnitř banky
15.3.2015 120 Kč převodem uvnitř banky
16.3.2015 600 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
16.3.2015 200 Kč HANA SVOBODOVA
16.3.2015 267 Kč Megela Peter
17.3.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.3.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
18.3.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
23.3.2015 500 Kč JANKA JANIŠOVÁ
23.3.2015 135 Kč Sekveldiová Oľga
23.3.2015 81 Kč Katarína Pacolová
25.3.2015 1 000 Kč Hradil Martin
26.3.2015 200 Kč Hana Hadačová
26.3.2015 150 Kč Karel Dražan
26.3.2015 149 Kč Olga Sokolovská
26.3.2015 100 Kč Olga Sokolovská
27.3.2015 1 300 Kč JEZAKOVA ALENA
1.4.2015 550 Kč Bursíková Olga
8.4.2015 200 Kč SLADKA DOMINIKA
8.4.2015 1 000 Kč CERNOHOUSOVA HANA
9.4.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
10.4.2015 403 Kč Csefalvayová Petra
13.4.2015 100 Kč převodem uvnitř banky
14.4.2015 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
14.4.2015 2 500 Kč Wojtylová Jana
15.4.2015 120 Kč převodem uvnitř banky
15.4.2015 268 Kč Megela Peter
17.4.2015 800 Kč KONOPÍKOVÁ ŠTĚPÁNKA
17.4.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.4.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
20.4.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
23.4.2015 200 Kč ROMANA CERVENKOVA
23.4.2015 3 000 Kč ANSORGE PETR
24.4.2015 500 Kč HORNACKOVA IVA
27.4.2015 100 Kč Zuzana Šabatová
27.4.2015 200 Kč Hana Hadačová
29.4.2015 250 Kč KLETECKOVA ANETA
30.4.2015 500 Kč Keller René
30.4.2015 500 Kč EVA NEDBALOVÁ
30.4.2015 200 Kč Radana Netočná
5.5.2015 400 Kč KROUTILOVÁ BARBORA
6.5.2015 100 Kč MARYNIOKOVA ANETA
11.5.2015 200 Kč MARIE BASTLOVA
13.5.2015 100 Kč Platba uvnitř banky
13.5.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
13.5.2015 500 Kč Ivana  Pečonková
14.5.2015 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
15.5.2015 268 Kč Megela Peter
18.5.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.5.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
18.5.2015 600 Kč Horáková Marie,MgA.
19.5.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.5.2015 200 Kč TOLSTOVA MARIJA
21.5.2015 250 Kč SLADKA DOMINIKA
22.5.2015 100 Kč JUNKOVÁ IVA
25.5.2015 300 Kč Palánek Antonín
25.5.2015 2 000 Kč Pražáková Renáta
25.5.2015 300 Kč Mládek Martin
26.5.2015 100 Kč JIRINA SKOUMALOVA
26.5.2015 100 Kč ZDENEK ZAVADIL
26.5.2015 200 Kč LOUCKA LENKA
26.5.2015 100 Kč MORINGLOVA JIRINA
26.5.2015 500 Kč KNOTKOVÁ ELIŠKA
26.5.2015 250 Kč POSPÍŠILOVÁ JAROSLAV
26.5.2015 250 Kč ANDRYSOVÁ MARKÉTA
26.5.2015 200 Kč BEŇÁKOVÁ JANA
26.5.2015 200 Kč Hana Hadačová
26.5.2015 500 Kč Zuzana Šindelářová
27.5.2015 92 Kč Dáša Hájková
27.5.2015 300 Kč SEDLACKOVA SARKA
27.5.2015 300 Kč BARTLOVA IVICA
27.5.2015 1 000 Kč DANA DREVOVA
27.5.2015 1 000 Kč Tomčíková Jitka
28.5.2015 500 Kč MOTYL JIRI
29.5.2015 50 Kč MERCLOVA RADKA
29.5.2015 100 Kč PACÁKOVÁ ZUZANA
1.6.2015 1 000 Kč ANDEROVA ZUZANA
1.6.2015 200 Kč SOBĚSLAVSKÁ HELENA
1.6.2015 200 Kč Kotrchová Adriana  M
2.6.2015 100 Kč MARYNIOKOVA ANETA
2.6.2015 500 Kč Minka Cícojc
2.6.2015 500 Kč Minka Cícojc
8.6.2015 3 000 Kč PIŠTĚKOVÁ JANA
8.6.2015 200 Kč Bastlovi
10.6.2015 200 Kč Radana Netočná
11.6.2015 2 520 Kč LENKA CAPLOVA
11.6.2015 300 Kč POSPISILOVA VERONIKA
11.6.2015 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
11.6.2015 1 000 Kč Vítámvásová Kateřina
12.6.2015 400 Kč Horáková Marie,MgA.
13.6.2015 100 Kč převodem uvnitř banky
15.6.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
15.6.2015 267 Kč Megela Peter
16.6.2015 500 Kč Ivana  Pečonková
17.6.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.6.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
18.6.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
22.6.2015 100 Kč MILADA SLANA
26.6.2015 500 Kč MIKESKOVA PETRA (VF)
26.6.2015 200 Kč Vepřeková Markéta (VF)
26.6.2015 200 Kč Hana Hadačová
26.6.2015 500 Kč Prošek Michal (VF)
26.6.2015 100 Kč Platba uvnitř banky (VF)
26.6.2015 1 500 Kč Zatloukalová Monika
29.6.2015 1 000 Kč RYS JAN (VF)
29.6.2015 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
29.6.2015 200 Kč ČÍPOVÁ IRENA
29.6.2015 200 Kč Haša Zdeněk (VF)
29.6.2015 500 Kč Kudr Martin (VF)
29.6.2015 1 000 Kč Ripková Michaela (VF)
29.6.2015 1 000 Kč JAN DIVIS
29.6.2015 400 Kč Platba uvnitř banky (VF)
30.6.2015 500 Kč BRDKOVA IVANA (VF)
30.6.2015 1 000 Kč SLAMENÁ MIROSLAVA (VF)
30.6.2015 50 Kč KOZICKÁ BARBORA (VF)
30.6.2015 175 Kč VOŠICKÁ GABRIELA (VF)
1.7.2015 200 Kč Martina Bednářová (VF)
2.7.2015 100 Kč MARYNIOKOVA ANETA (VF)
2.7.2015 100 Kč RYŠÁNKOVÁ JANA (VF)
3.7.2015 300 Kč BUCHTOVÁ JANA
3.7.2015 300 Kč Martina Marková
3.7.2015 300 Kč Bezoušková Tereza
7.7.2015 1 000 Kč Jan Müller (VF)
7.7.2015 50 Kč Sedláková Irena
7.7.2015 300 Kč Zelenková Petra (VF)
7.7.2015 500 Kč Utulek Friend - Ukrajina
7.7.2015 269 Kč Utulek Friend - Ukrajina
8.7.2015 350 Kč Marek Draganovský (VF)
8.7.2015 500 Kč HEJNÝ DAVID (VF)
9.7.2015 100 Kč LIBANSKA ANNA (VF)
9.7.2015 500 Kč HANA MICHLOVA (VF)
9.7.2015 266 Kč Sekveldiová Oľga
10.7.2015 100 Kč BERNARDOVA JITKA (VF)
10.7.2015 200 Kč BERNARDOVÁ JITKA (VF)
13.7.2015 100 Kč Platba uvnitř banky
13.7.2015 200 Kč Radana Netočná
14.7.2015 500 Kč SVOBODOVA MARTINA
14.7.2015 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
15.7.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
15.7.2015 1 000 Kč Wojtylová Jana
15.7.2015 265 Kč Megela Peter
16.7.2015 200 Kč SMETANA MAREK (VF)
16.7.2015 300 Kč Útulek Friend - Ukrajina od Tomáška (VF)
17.7.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.7.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
20.7.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.7.2015 250 Kč Freislebenová Andrea
20.7.2015 100 Kč Tereza Šnajdrová
21.7.2015 555 Kč RYS JAN (VF)
21.7.2015 1 000 Kč Kristýna Smetanová (VF)
22.7.2015 120 Kč Platba převodem
22.7.2015 1 000 Kč Nataša Richterová
24.7.2015 230 Kč Zdeněk Žáček (VF)
27.7.2015 300 Kč Hana Hadačová
28.7.2015 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
29.7.2015 4 000 Kč Černá Alena,JUDr.
30.7.2015 200 Kč SLECHTOVA ALZBETA
31.7.2015 1 000 Kč Žižková Kateřina
3.8.2015 100 Kč RYŠÁNKOVÁ JANA
4.8.2015 100 Kč MARYNIOKOVA ANETA
5.8.2015 500 Kč MIR:JEZKOVA-ATEL M
7.8.2015 2 000 Kč Jan Hejný
7.8.2015 100 Kč HAUSNEROVA JANA
7.8.2015 1 000 Kč Kadlec Radek
11.8.2015 100 Kč KLETECKOVA ANETA
11.8.2015 265 Kč Sekveldiová Oľga
12.8.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
12.8.2015 200 Kč Radana Netočná
13.8.2015 100 Kč Platba převodem
14.8.2015 600 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
17.8.2015 400 Kč KROUTILOVÁ BARBORA
17.8.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.8.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
17.8.2015 256 Kč Drápela Jiří (VF)
17.8.2015 500 Kč PETR ZABRANSKY (VF)
17.8.2015 265 Kč Megela Peter
18.8.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.8.2015 300 Kč CIBOCHOVÁ JANA (VF)
18.8.2015 800 Kč JAN DIVIS
19.8.2015 500 Kč BRDKOVA IVANA (VF)
20.8.2015 2 000 Kč CESKA POSTA, S.P.
20.8.2015 50 Kč Ing. Hana Jandečková
21.8.2015 150 Kč Martina Hrašová
22.8.2015 100 Kč Platba převodem
24.8.2015 500 Kč OČOVAJOVÁ MONIKA
24.8.2015 2 000 Kč KANTOR MIROSLAV
24.8.2015 785 Kč Silvia Pavolková
25.8.2015 70 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
25.8.2015 200 Kč VÁGNEROVÁ LENKA
25.8.2015 250 Kč Horáková Marie,MgA.
26.8.2015 50 Kč Tomečková Monika
26.8.2015 300 Kč Hana Hadačová
27.8.2015 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
31.8.2015 2 500 Kč ZPS PZSUN 1236 (CZK)
2.9.2015 100 Kč MARYNIOKOVA ANETA
2.9.2015 530 Kč ŠVEHLA STANISLAV
2.9.2015 100 Kč PLOHÁKOVÁ JANA
4.9.2015 1 000 Kč ŽBELOVÁ VERONIKA
6.9.2015 20 Kč Kateřina Burešová
9.9.2015 100 Kč Hana Holubová
11.9.2015 400 Kč CESKA POSTA, S.P.
14.9.2015 1 000 Kč Seifertová Michaela
14.9.2015 500 Kč Ivana  Pečonková
15.9.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
15.9.2015 200 Kč PAVELKOVA KLARA (VF)
15.9.2015 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
15.9.2015 600 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
16.9.2015 100 Kč HEJSKOVÁ MICHAELA
16.9.2015 265 Kč Megela Peter
16.9.2015 100 Kč Ilona Ronovská
17.9.2015 200 Kč Frédy Adéla (VF)
17.9.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.9.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
18.9.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
22.9.2015 100 Kč Platba převodem
23.9.2015 1 000 Kč KREUZBERGOVÁ JAROSLA
24.9.2015 400 Kč ŠAŇKOVÁ ANDREA
24.9.2015 300 Kč Platba převodem
29.9.2015 500 Kč MILFAITOVA DAGMAR
29.9.2015 2 000 Kč Miloslav Nedomlel
29.9.2015 300 Kč Hana Hadačová
30.9.2015 200 Kč HAUSNEROVA JANA
30.9.2015 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
2.10.2015 100 Kč PLOHÁKOVÁ JANA
5.10.2015 300 Kč ZERAVOVA SIMONA
6.10.2015 500 Kč Michal Nedomlel
6.10.2015 100 Kč BOUKALOVÁ BARBORA
8.10.2015 100 Kč ROČKOVÁ KLÁRA
8.10.2015 300 Kč Marková Zdeňka
8.10.2015 100 Kč Hana Holubová
13.10.2015 200 Kč Jana Červená
13.10.2015 100 Kč Platba převodem
13.10.2015 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
14.10.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
15.10.2015 300 Kč Vlasta Hruboňová
15.10.2015 200 Kč SVOBODOVA IVETA (VF)
15.10.2015 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
15.10.2015 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
16.10.2015 500 Kč RICHTEROVA NATASA
19.10.2015 300 Kč VLCKOVA LENKA
19.10.2015 100 Kč NOVÁKOVÁ JOLANA
19.10.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
19.10.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
20.10.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.10.2015 80 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
20.10.2015 200 Kč Martina Bednářová
22.10.2015 100 Kč Platba převodem
22.10.2015 300 Kč Křivánková Ludmila
26.10.2015 300 Kč Hana Hadačová
27.10.2015 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
27.10.2015 200 Kč HEJSKOVÁ MICHAELA
30.10.2015 300 Kč Aneta Ryšavá
30.10.2015 1 000 Kč CESKA POSTA, S.P.
30.10.2015 500 Kč BNP PARIBAS PERSONAL
2.11.2015 2 000 Kč ANSORGE PETR
2.11.2015 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.11.2015 100 Kč PLOHÁKOVÁ JANA
3.11.2015 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
4.11.2015 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
4.11.2015 500 Kč Miloslav Nedomlel
4.11.2015 2 000 Kč Jan Hejný
5.11.2015 1 000 Kč Marcela Israel
6.11.2015 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
7.11.2015 400 Kč Barbora
9.11.2015 1 000 Kč Josef Málek
9.11.2015 100 Kč Hana Holubová
12.11.2015 185 Kč Jana Kožušníková
13.11.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
16.11.2015 500 Kč ALZBETA IGIELSKA
16.11.2015 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
16.11.2015 265 Kč Megela Peter
18.11.2015 500 Kč RICHTEROVA NATASA
18.11.2015 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
18.11.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.11.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
18.11.2015 300 Kč Vlachová Erika
18.11.2015 200 Kč NIKOLA PLUNAROVA
19.11.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
21.11.2015 200 Kč Nikola Drábová
22.11.2015 100 Kč 0 Kč
23.11.2015 53 Kč GULYAS MAREK
26.11.2015 250 Kč Hana Hadačová
26.11.2015 500 Kč Kristyna
27.11.2015 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
28.11.2015 1 000 Kč Ivana  Pečonková
30.11.2015 500 Kč Jana Zbořilová
1.12.2015 1 000 Kč KNOPP TOMÁŠ
1.12.2015 575 Kč Tomas Kocian
2.12.2015 200 Kč AMBROŽOVÁ DENISA
2.12.2015 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.12.2015 100 Kč PLOHÁKOVÁ JANA
2.12.2015 132 Kč Ria Stančíková
3.12.2015 123 Kč Hradil Martin
4.12.2015 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
7.12.2015 200 Kč Fuchsová Hana
8.12.2015 200 Kč GALAJDA MIROSLAV (VF)
8.12.2015 100 Kč Hana Holubová
8.12.2015 200 Kč KAREL SVARICEK
8.12.2015 500 Kč BOHUSLAVA TICHA
9.12.2015 1 000 Kč Miloslav Nedomlel
10.12.2015 70 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
11.12.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
11.12.2015 100 Kč GERHARDOVA PAVLA
13.12.2015 100 Kč Platba převodem
14.12.2015 500 Kč SVOBODOVA MARTINA
14.12.2015 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
14.12.2015 350 Kč HLUŠIČKOVÁ PETRA
16.12.2015 500 Kč RICHTEROVA NATASA
16.12.2015 100 Kč Marcela Fillová
17.12.2015 200 Kč KRASNAYOVÁ DAGMAR
17.12.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.12.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
17.12.2015 300 Kč Vlachová Erika
18.12.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.12.2015 600 Kč MICHAL DVOŘÁČEK
21.12.2015 1 000 Kč STRNADOVÁ ŠTĚPÁNKA
21.12.2015 53 Kč GULYAS MAREK
22.12.2015 500 Kč Michal Nedomlel
22.12.2015 100 Kč Platba převodem
22.12.2015 1 000 Kč Jelena
23.12.2015 1 000 Kč JANECKOVA MIROSLAVA
23.12.2015 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
28.12.2015 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
28.12.2015 100 Kč Mišková Monika
28.12.2015 1 000 Kč Duspivová Jana
28.12.2015 250 Kč Freislebenová Andrea
28.12.2015 250 Kč Hana Hadačová
28.12.2015 397 Kč Sekveldiová Oľga
29.12.2015 400 Kč SLADKA DOMINIKA
29.12.2015 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
29.12.2015 200 Kč NGOOVÁ PAVLÍNA
30.12.2015 2 000 Kč DANA NEDELNIKOVA
30.12.2015 350 Kč HUBELBAUEROVA PETRA
30.12.2015 700 Kč HUBELBAUEROVA PETRA
2.1.2016 100 Kč Veronika Skalová
4.1.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
4.1.2016 100 Kč PLOHÁKOVÁ JANA
4.1.2016 500 Kč Jitka Michlová Šůlov
6.1.2016 1 000 Kč Kadlec Radek
7.1.2016 1 000 Kč Koudelka Lubor,Mgr.
7.1.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
8.1.2016 100 Kč Hana Holubová
12.1.2016 500 Kč Navrátilová Šárka
12.1.2016 100 Kč Poláková Adéla
12.1.2016 200 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
12.1.2016 500 Kč Miloslav Nedomlel
12.1.2016 50 Kč Paula
13.1.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
13.1.2016 100 Kč Platba převodem
13.1.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
14.1.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
14.1.2016 500 Kč Hodysová Taťána
15.1.2016 500 Kč Jana Balcarová
15.1.2016 100 Kč Hana
16.1.2016 500 Kč Platba převodem
18.1.2016 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
18.1.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
18.1.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.1.2016 200 Kč SITOVÁ RADKA
18.1.2016 3 000 Kč Wojtylová Jana
18.1.2016 100 Kč Lejsková Lucie
18.1.2016 300 Kč Vlachová Erika
19.1.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.1.2016 500 Kč SPÁČILOVÁ NIKOLA (VF)
20.1.2016 240 Kč MALÝ JOSEF
21.1.2016 53 Kč GULYAS MAREK
22.1.2016 100 Kč Platba převodem
25.1.2016 250 Kč Zdeňka Svobodová
26.1.2016 600 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
26.1.2016 500 Kč GRIMOVÁ MARTINA
26.1.2016 200 Kč MALÝ JOSEF
26.1.2016 250 Kč Hana Hadačová
26.1.2016 200 Kč Sylvie Formánková
27.1.2016 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
27.1.2016 250 Kč Platba převodem
28.1.2016 500 Kč SCHEJBALOVÁ ZUZANA
28.1.2016 60 Kč VYCHODILOVÁ SIMONA
29.1.2016 1 000 Kč Ivana  Pečonková
29.1.2016 200 Kč Sára Peštová
1.2.2016 100 Kč Dvořáková Dana
1.2.2016 200 Kč Dvořáková Dana
2.2.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.2.2016 100 Kč PLOHÁKOVÁ JANA
3.2.2016 500 Kč Miloslav Nedomlel
4.2.2016 350 Kč Hana Zelená
5.2.2016 500 Kč MIR:JEZKOVA-ATEL M
5.2.2016 300 Kč PETROVICKÝ MILAN
7.2.2016 200 Kč Švejda
8.2.2016 100 Kč Hana Holubová
8.2.2016 265 Kč Sekveldiová Oľga
11.2.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
12.2.2016 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
15.2.2016 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
15.2.2016 100 Kč Slabá Magdalena,Mgr.
15.2.2016 400 Kč KROUTILOVÁ BARBORA
15.2.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
15.2.2016 265 Kč Sekveldiová Oľga
16.2.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
16.2.2016 5 000 Kč NOVOTNY MARTIN
16.2.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
16.2.2016 100 Kč Platba převodem
17.2.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.2.2016 200 Kč SITOVÁ RADKA
17.2.2016 300 Kč Vlachová Erika
18.2.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.2.2016 200 Kč Kolářová Iva
22.2.2016 100 Kč Platba převodem
22.2.2016 53 Kč MAREK GULYAS
26.2.2016 250 Kč Hana Hadačová
29.2.2016 300 Kč CHRAMOSTOVA LUCIE
29.2.2016 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
29.2.2016 100 Kč Dvořáková Dana
29.2.2016 200 Kč Dvořáková Dana
2.3.2016 150 Kč HORNACKOVA SANDRA
2.3.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.3.2016 100 Kč PLOHÁKOVÁ JANA
2.3.2016 500 Kč Kamila Gebouská
3.3.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
7.3.2016 500 Kč Miloslav Nedomlel
8.3.2016 100 Kč Hana Holubová
10.3.2016 1 000 Kč KAŠPARCOVÁ IVONA
10.3.2016 100 Kč Červenková Taťána
11.3.2016 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
11.3.2016 500 Kč ČAPKOVÁ ANDREA
14.3.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
14.3.2016 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
14.3.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
15.3.2016 100 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
15.3.2016 100 Kč Jana Müllerová
16.3.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
17.3.2016 100 Kč Platba převodem
17.3.2016 200 Kč MARTINCOVÁ IVANA (VF)
17.3.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.3.2016 200 Kč SITOVÁ RADKA
17.3.2016 300 Kč Vlachová Erika
18.3.2016 100 Kč KREJČOVÁ JANA
18.3.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
21.3.2016 500 Kč Pecher Tomáš
21.3.2016 53 Kč GULYAS MAREK
22.3.2016 350 Kč ZARSKA ZUZANA
22.3.2016 100 Kč Platba převodem
22.3.2016 500 Kč KRISTYNA PUMPRLOVA
23.3.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
23.3.2016 300 Kč VÁGNEROVÁ LENKA
24.3.2016 50 Kč ONDERKOVA DANUSKA
29.3.2016 250 Kč Hana Hadačová
30.3.2016 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
31.3.2016 100 Kč Dvořáková Dana
1.4.2016 400 Kč CERMAKOVA MARCELA
1.4.2016 500 Kč Michal Nedomlel
4.4.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
4.4.2016 100 Kč PLOHÁKOVÁ JANA
5.4.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
6.4.2016 200 Kč MULLEROVA JANA
6.4.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
8.4.2016 500 Kč Nedomlel Miloslav
8.4.2016 100 Kč Hana Holubová
11.4.2016 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
11.4.2016 529 Kč Sekveldiová Oľga
12.4.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
12.4.2016 70 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
12.4.2016 1 000 Kč Ilona Ronovská
13.4.2016 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
18.4.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
18.4.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.4.2016 200 Kč SITOVÁ RADKA
18.4.2016 300 Kč Vlachová Erika
18.4.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
19.4.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.4.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
20.4.2016 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
22.4.2016 299 Kč Jana Kožušníková
24.4.2016 500 Kč Simona
25.4.2016 2 000 Kč MONIKA KURCINOVA
27.4.2016 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
27.4.2016 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
27.4.2016 250 Kč SVOBODOVA MARTINA
27.4.2016 250 Kč Eva Veselá
2.5.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.5.2016 100 Kč Dvořáková Dana
3.5.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
4.5.2016 500 Kč Alice
6.5.2016 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
9.5.2016 1 000 Kč HACAPERKOVA BLANKA
9.5.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
9.5.2016 100 Kč Hana Holubová
11.5.2016 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
12.5.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
15.5.2016 200 Kč František Valeš
16.5.2016 200 Kč Vaculíková Kristina
16.5.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
17.5.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
17.5.2016 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
17.5.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.5.2016 300 Kč SITOVÁ RADKA
17.5.2016 300 Kč Vlachová Erika
18.5.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.5.2016 500 Kč Nedomlel Miloslav
18.5.2016 1 000 Kč GRIMOVÁ MARTINA
26.5.2016 250 Kč Hana Hadačová
30.5.2016 250 Kč SVOBODOVA MARTINA
31.5.2016 100 Kč Dvořáková Dana
31.5.2016 200 Kč Dvořáková Dana
1.6.2016 300 Kč VÁCLAV MRÁZ
1.6.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
2.6.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.6.2016 50 Kč Kateřina Pokorná
6.6.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
6.6.2016 100 Kč ZATOČILOVÁ RENATA
7.6.2016 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
8.6.2016 100 Kč Hana Holubová
8.6.2016 150 Kč Platba převodem
13.6.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
14.6.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
15.6.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
16.6.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
16.6.2016 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
17.6.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.6.2016 300 Kč SITOVÁ RADKA
17.6.2016 300 Kč Vlachová Erika
20.6.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.6.2016 2 000 Kč Zatloukalová Monika
20.6.2016 100 Kč ČAPKOVÁ ELIŠKA
20.6.2016 500 Kč Nedomlel Miloslav
20.6.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
21.6.2016 150 Kč EMILIE ŘÁDOVÁ CSC.
21.6.2016 500 Kč BARTYZALOVÁ MARTINA
21.6.2016 140 Kč MALÝ JOSEF
23.6.2016 500 Kč MONIKA KURCINOVA

    Dárci - rok 2013 (celkem 288 359,-Kč)

otevřít/zavřít seznam


19.4.2013    250,-    Vlachová Erika
23.4.2013    9750,-    Dana Babková
25.4.2013    100,-    František Kubát
26.4.2013    5 500 Kč    KLIENTSKÝ VKLAD
6.5.2013    500 Kč    BRUNCKOVA KRISTINA
14.5.2013    300 Kč    PYŠNÁ ŠÁRKA
15.5.2013    18 982 Kč    KREYSOVÁ MARTINA
16.5.2013    100 Kč    ZDENĚK  ZAVADIL
20.5.2013    250 Kč    Vlachová Erika
21.5.2013    86 013 Kč    KREYSOVÁ MARTINA
21.5.2013    150 Kč    MARESOVA PAVLINA
22.5.2013    200 Kč    BUDISOVA VERONIKA
23.5.2013    200 Kč    PAVLA  KONEČNÁ
23.5.2013    200 Kč    Lucie Kušičková
24.5.2013    100 Kč    FRANTIŠEK  KUBÁT
28.5.2013    300 Kč    VACHOVA BARBORA
3.6.2013    500 Kč    Jankovská Štěpánka
3.6.2013    200 Kč    Rozehnalová Michaela
4.6.2013    70 Kč    MARTINA DVOŘÁKOVÁ
10.6.2013    500 Kč    VERONIKA  RENDLOVÁ
11.6.2013    300 Kč    OŠKEROVÁ MONIKA
17.6.2013    1 255 Kč    SOS for Pets
19.6.2013    150 Kč    MARESOVA PAVLINA
19.6.2013    250 Kč    Vlachová Erika
25.6.2013    100 Kč    FRANTIŠEK  KUBÁT
19.7.2013    250 Kč    Vlachová Erika
19.7.2013    150 Kč    MARESOVA PAVLINA
25.7.2013    100 Kč    FRANTIŠEK  KUBÁT
29.7.2013    1 000 Kč    ŠILHAVÁ LADA
14.8.2013    500 Kč    JELÍNKOVÁ ANDREA
16.8.2013    400 Kč    PROŠVICOVÁ YVETTE
16.8.2013    1 000 Kč    Němcová Miluše,Ing.
16.8.2013    100 Kč    Kováříková Zuzana
16.8.2013    1 000 Kč    MARTINA  TOUFAROVÁ
16.8.2013    300 Kč    MONIKA  CHOTOVINSKÁ
16.8.2013    100 Kč    Lenka Vavrušková
16.8.2013    500 Kč    FUKSOVÁ IVANA
16.8.2013    500 Kč    KULICHOVÁ MARTINA
16.8.2013    200 Kč    ZEMANOVÁ JANA
16.8.2013    200 Kč    Vlková, Jana
16.8.2013    150 Kč    Abrahamová, Petra
16.8.2013    54 Kč    FIDLEROVA TEREZA
16.8.2013    1 000 Kč    LATYNOVA VERONIKA
16.8.2013    250 Kč    MIR:JEZKOVA-ATEL M
16.8.2013    1 200 Kč    JUDR. EVA DOLEZALOVA
16.8.2013    50 Kč    VALOUSKOVA ZDENKA
16.8.2013    300 Kč    CHVOJKA JAN
16.8.2013    200 Kč    Horáková Marie,MgA.
16.8.2013    2 000 Kč SVATKOVA PETRA
16.8.2013    200 Kč    Hrochová Petra
16.8.2013    50 Kč    Trnková Štěpánka
16.8.2013    200 Kč    JASNA VERA
16.8.2013    500 Kč    Charvátová Žaneta
16.8.2013    800 Kč    Gurská Sylvie,Ing.
16.8.2013    300 Kč    Bicanová Kamila
16.8.2013    100 Kč    MARCELA  ČERNÁ
16.8.2013    100 Kč    ZDENĚK  ZAVADIL
16.8.2013    100 Kč    Adéla Vavrečková
16.8.2013    200 Kč    Červinková Stanisla.
16.8.2013    150 Kč    Horová Michaela
16.8.2013    250 Kč    Nikola Doležalová
16.8.2013    200 Kč    Špinglová Veronika
19.8.2013    1 000 Kč    MARKÉTA  NĚMCOVÁ
19.8.2013    500 Kč    KATEŘINA  ŠILBERSKÁ
19.8.2013    220 Kč    ANDREA  KYSELOVÁ
19.8.2013    200 Kč    JANA  ADAMOVÁ
19.8.2013    250 Kč    Petra Kučerová
19.8.2013    100 Kč    GILAROVÁ LUCIE
19.8.2013    200 Kč    JASNÁ MONIKA
19.8.2013    500 Kč    _O.S. za práva zvířa
19.8.2013    100 Kč    SVATOSOVA ZUZANA
19.8.2013    500 Kč    PITUCHOVA HELENA
19.8.2013    200 Kč    DREVOVA MICHAELA
19.8.2013    100 Kč    NEUMANNOVA IVETA
19.8.2013    300 Kč    POSNEROVA EVA
19.8.2013    300 Kč    NASSLER MARTIN
19.8.2013    200 Kč    Eva Krejzová
19.8.2013    150 Kč    Jana Aubrechtová
19.8.2013    250 Kč    Vlachová Erika
19.8.2013    500 Kč    Bezoušková Tereza
19.8.2013    1 000 Kč    Hamerníková Jana
19.8.2013    50 Kč    Štroblová Lucie
19.8.2013    500 Kč    CESKA POSTA, S.P.
19.8.2013    100 Kč    Peřinová, Tereza
20.8.2013    250 Kč    ZDĚNKA  MELOUNOVÁ
20.8.2013    500 Kč    PŘEVOD
20.8.2013    300 Kč    ZATOČILOVÁ RENATA
20.8.2013    200 Kč    SITOVÁ RADKA
20.8.2013    100 Kč    HAVLICKOVA BARBORA
20.8.2013    1 500 Kč    VITVAROVA LUCIE
20.8.2013    500 Kč    MATEJOVA PETRA
20.8.2013    300 Kč    VACLAVIKOVA LUCIE
20.8.2013    150 Kč    MARESOVA PAVLINA
20.8.2013    1 000 Kč    BARBORA ŠAJTAROVÁ
20.8.2013    1 000 Kč    Pechočová Hana
20.8.2013    200 Kč    Kadlecová Ivana
20.8.2013    100 Kč    PŘEVOD
20.8.2013    100 Kč    PŘEVOD
21.8.2013    600 Kč    Jankovská Štěpánka
21.8.2013    500 Kč    Habinová Marcela
21.8.2013    200 Kč    MRÁZKOVÁ MICHAELA
21.8.2013    1 000 Kč    Marek Pavlas
22.8.2013    350 Kč    TULAKOVA PETRA
22.8.2013    500 Kč    KALUŽOVÁ MICHAELA
22.8.2013    800 Kč    HRUSKOVA MARKETA
22.8.2013    1 000 Kč    PŘEVOD
23.8.2013    200 Kč    Kovaříková, Jana
23.8.2013    500 Kč    Vyčítalová Hana
23.8.2013    1 000 Kč    KRÁLOVÁ SABINA
23.8.2013    1 000 Kč    Svobodová Dagmar
26.8.2013    5 000 Kč    ZUZANA DVOŘÁKOVÁ
26.8.2013    100 Kč    PŘEVOD
27.8.2013    300 Kč    SEKEROVÁ MONIKA
28.8.2013    150 Kč    Lenka Vavrušková
28.8.2013    100 Kč    STABOVA VIERA
9.9.2013    300 Kč    STEPANOVA KATERINA
12.9.2013    500 Kč    VLCKOVA LENKA
12.9.2013    500 Kč    DOLEZALOVA KATERINA
12.9.2013    100 Kč    Vavrik Ján
13.9.2013    250 Kč    SAPIKOVA MARTINA
16.9.2013    100 Kč    Veronika Janíčková
19.9.2013    250 Kč    Vlachová Erika
19.9.2013    150 Kč    MARESOVA PAVLINA
20.9.2013    300 Kč    VACLAVIKOVA LUCIE
23.9.2013    200 Kč    MRÁZKOVÁ MICHAELA
25.9.2013    300 Kč    Koutná Petra
2.10.2013    300 Kč    STEPANOVA KATERINA
7.10.2013    100 Kč    Vavrik Ján
14.10.2013    6 000 Kč    PŘEVOD
21.10.2013    150 Kč    MARESOVA PAVLINA
21.10.2013    200 Kč    MRÁZKOVÁ MICHAELA
21.10.2013    250 Kč    Vlachová Erika
22.10.2013    150 Kč    VACLAVIKOVA LUCIE
22.10.2013    1 000 Kč    Benešová Jana
24.10.2013    500 Kč    Kristýna Hrušková
4.11.2013    300 Kč    STEPANOVA KATERINA
7.11.2013    100 Kč    Vavrik Ján

-- 11.11.2013 účet ukončen z důvodu končící platnosti sbírky --

 

    Finanční transakce NF Psí Naděje na Friend účet:

4.1.2013

27 741,-Kč

15.3.2013

81 356,-Kč

3.6.2013

110 000,-Kč

Více informací

Marína si u nás v Nadačním fondu vyzvedla  110 000,-Kč. Téměř 105 000 této částky bylo vybráno od zahraničních dárců skrze Paypal (na účet fondu byly připsána 15.5.2013 částka 18 981,-Kč a 21.5.2013 částka 86 013,-Kč). Současně jsme předali dary vybrané v rámci benefiční akce restaurace u Bukačů.

5.11.2013

46 690,-Kč

Více informací

Předáno 46 690,- Kč v hotovosti a materiální pomoc - viz obrázek níže.

Za materiální pomoc děkujeme těmto dárcům:

Jarka Hanyšová, Jakub Křen, Lucie Kurzová, Eliška Rejhonová, Zoo ve dvoře, Pet Centrum - Lidická, Blanka Michálková, Pesos o.s., Martina Točeková, Ivana Kociánová a dalším, kteří nám osobně zavezli krmivo, deky, vodítka atd. pro pejsky z ukrajiny.

22.4.2014

14 841,-Kč

Více informací

Veterinární výdaje na vyšetření fenky Jasmíny s následujícím výsledkem:

Na lebce je patrná rýha po ráně tyčí, v mozku a tlapě je kulka, měla bezpochyby vnitřní krvácení (hematomy na játrech, deformace ledvin), zřejmě i krvácení do mozku. Ve chvíli vyšetření v mozku volná tekutina, která tlačila na mozeček, který zodpovídá mj. za schopnost skládat smyslové vjemy do smysluplného obrazu, takže se jí tam zobrazoval jen kaleidoskop informací, které jí tak akorát mátly. Zlepšení po nasazení léků je natolik markantní, že by se dalo  nazvat skoro zázrakem.  Faktura

6.6.2014

35 600,-Kč

Více informací

Předané fin. prostředky z tr. účtu a VS: 77777

21.8.2014

77 955,-Kč

Více informací

Předané fin. prostředky z tr. účtu a VS: 77777

2.3.2015

155 000,-Kč

Více informací

Předané fin. prostředky z tr. účtu a VS: 77777

17.8.2015

103 699,-Kč

Více informací

Předané fin. prostředky z tr. účtu a VS: 77777

20.9.2015

17 740,-Kč

Více informací

Předané fin. prostředky z tr. účtu a VS: 77777

30.11.2015

27 800,-Kč

Více informací

Předané fin. prostředky z tr. účtu a VS: 77777

Kam dál: Probíhající sbírkyPodpořte nás

Příspěvek na účet:
2800485041/2010


Kontakt

Nadační fond Psí naděje
Rašínovo nábřeží 34
12800 Praha 2
Tel: 602 119 463

Tel: 604 471 924

Nadační fond Psí naděje

Databáze Psí naděje

Psi k adopci