Přispějte svými znalostmi a schopnostmi

"Zlo triumfuje, když dobří lidé nic nedělají.."

Staňte se členem týmu Psí Naděje a pojďte se v rámci svého volného času věnovat pomoci pejskům.

1. Milovníci pejsků

Připravujeme rozsáhlý projekt, který spojuje 4 základní prvky světa psů: pejsky, milovníky psů, psí byznys a pomoc pejskům. Uvítáme dobrovolníky, kteří se chtějí podílet na úplně novém konceptu, jehož cílem je zásadním způsobem pomoci všem opuštěným a týraným pejskům. Pracovní náplní je zejména administrativní práce z domova.  

2. Občanská sdružení nebo jednotlivci

Hledáme spolupracovníky v terénu, kteří nás budou upozorňovat na lokální kauzy a případy týrání. Hledáme i Ty, kteří budou schopní na základě oznámení prověřit konkrétní situace v terénu a případně podniknout ve spolupráci s námi kroky k nápravě nebo k zahájení správního řízení.

3. Psavci a redaktoři

Uvítáme psavce a redaktory, kteří nám pomohou upozorňovat na nejnojvější kauzy. Současně uvítáme odborně objektivní publikační činnost aktuálních témat, jako jsou: množírny, kastrace, česká legislativa, špatně vedené útulky, dovoz psů z jiných zemí, případy týrání a jiné kauzy.

4. Odborníci na online marketing, tvorbu a správu webových stránek a grafiky

Uvítáme odborníky a studenty těchto profesí, kteří nám pomohou zvednout úroveň online útulkového prostředí v České republice.

V případě zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte na info@psinadeje.cz. Děkujeme.Podpořte nás

Příspěvek na účet:
2800485041/2010


Kontakt

Nadační fond Psí naděje
Rašínovo nábřeží 34
12800 Praha 2

Tel: 604 471 924

Nadační fond Psí naděje

Psi k adopci