Vyhlašujeme dlouhodobou sbírku pro Tety v akci K dispozici je náš transparentní účet  2800485041/2010 a variabilní symbol 140001.

Datum vyhlášení: 4.2.2015 Variabilní symbol: 140001
Předpokládaný termín ukončení: neurčena Aktuálně vybraná částka: 95 500,-Kč
Zodpovědná organizace: Tety v akci Cílová částka: neurčena

Suma všech již doložených faktur Tet v akci včetně faktury za operaci levé kyčle Angela (viz dále) dosahuje částky 90 944,-Kč. 

    Aktuálně pomáháme

4.8.2015

Prosíme o pomoc pro kočičku Dafné, která je aktuálně v naší péči. Jedná se starší kočičku nalezenou u silnice v Benátkách nad Jizerou, kde ležela hladová a vysílená. Není zraněná, ale je to podvyživená dehydratovaná kostřička, váží jen 1,4 kg a je na ní dost zoufalý pohled. Kůži měla pokrytou cucky s parazity a uši zašpuntované nánosem svrabu. Přesto, v jakém je strašidelném stavu, je to hodná, trpělivá kočička vděčná za každou pozornost. Zcela určitě žila dřív v bytě.

Vyšetření zatím stálo 1305,- Kč, výsledky z biochemie jsou jakžtakž OK. Každopádně krev se bude muset sledovat, protože má pravou ledvinu jednou tak velkou jak levou. Zatím se jí léčí ušní svrab Surolanem, protože s touhle podvýživou by jí Stronghold zabil. Po malých dávkách jí 5 x denně opatrně vykrmujeme. Má dohromady asi 5 zubů a zánět v tlamě, dostala tedy ještě antibiotika.

Její tělíčko teď jelo na megaúsporný režim, až se trochu srovná, může se vyvrbit bohužel ještě cokoliv. Aktuálně jsme se sbírkou mínus 17 000,-Kč a to nás ještě čeká operace kyčle Angela za 40 000,-Kč. Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek s VS 140001 na účet NF Psí Naděje: 2800485041/2010. Všem dárcům moc děkujeme :-).

Další foto zde.
Případ Angel (probíhá) - FB událost

9.6.2015

9.6.2015

Angel po operaci 4.den. Je to prostě frajer.

Aktuálně je na Angela vybráno 34 561,-Kč. Už se velmi, velmi blížíme k cílové částce prvního kloubu (40 000,-Kč) :-) :-) :-) huráááá. Všem dárcům moc moc děkujeme.

Angel 4.den po operaci. Je to prostě frajer ♥

Posted by Evelína Bradáčová on 7. červen 2015

28.5.2015

Angel je po operaci kyčelního kloubu, všechno v pořádku, ještě dospává narkózu a ve svých psích snech si teď běhá někde po louce. A ještě netuší, že se jeho sny snažíme společně s vámi proměnit ve skutečnost. Děkujeme všem, kteří jste na nás mysleli, všem, kteří jste mu na cestu za bezbolestným pohybem přispěli, všem, kterým nebyl osud tohohle úžasného psa s něžnou duší lhostejný. Velké poděkování patří MVDr. Kamil Schwetter za skvělou práci jako vždy. Aktuálně je na Angela vybráno 28 591,-Kč. Všem dárcům ještě jednou moc děkujeme :-).

28.5.2015

3.6.2015 nastane pro Angela den D na cestě k plnohodnotnému životu. Od 16 hodin máme naplánovanou výměnu prvního kyčelního kloubu, po zotavení bude druhá následovat cca za dva měsíce! PROSÍME O SDÍLENÍ A PODPORU, zveme Vás na Angelovu událost: Vrátíme křídla Andělovi? CENA OPERACE JEDNÉ NOŽIČKY JE ODHADOVÁNA NA 40 TISÍC KORUN. SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME! 

28.5.2015

Takhle Angel "chodí" :-( :-(

Takhle Angel "chodí" :( :(

Posted by Blondee Monic on 18. květen 2015

19.5.2015

Angel - nový svěřenec


15.5. jsme převzali do péče po zemřelé majitelce šestiletého pejska argentinské dogy Angela. Angel má své jméno právem, je to absolutně bezkonfliktní brouček, žil s chrty a kočkami, kteří odešli za duhu dříve než panička. Miluje piškotky a s kartáčem na česání se z vás stane jeho nejlepší kamarád. Neumí sice žádné povely, ale na vodítku netahá, je velmi milý a klidný. 
Když jsem za Angelem přijela před 14 dny poprvé, víc než hodně se mi nezdála jeho chůze, těžkopádná... Zvláštně vyvracel kolena a zakopával o tlapky, sedání natož vztyk mu nebylo příjemné ... bylo mi jasné, že první cesta po převzetí bude na veterinu.

Včera nastal den D, Angel přenocoval u tety Evel a dnes jsme se vydali všichni tři na rtg a vyslechnout ortel. Angel má bohužel DKK (dysplazii) obou kyčelních kloubů v takovém rozsahu, na které běžné číslování nestačí. 
Nerozumím tomu, proč si ten dobrák musel celý život tolik trpět. Každopádně my už ho trápit nenecháme. Budeme se pomalu chystat na operaci, kterou bez Vaší pomoci nezvládneme. Prosíme tímto všechny lidičky, kteří chtějí Angelovi pomoct k bezbolestnému pohybu a novému startu do života. Kalkulaci na operace obou nožek budeme mít v nejbližších dnech, rozhodně se budeme pohybovat v řádech pětimístného čísla :-(

25.4.2015

Případ Max (ukončeno)

Maxík našel domov u báječné rodinky na Moravě.. Na statku se spoustou jiných zvířátek a psího kamaráda. Bude, již vlastně je o něj s láskou pečováno. Všem kdo jakkoliv pomohl k cestě Maxíka do lepšího života děkujeme :-)

18.3.2015

Maxíček už to má za sebou, je z něj lampička a spinká!!! 
Děkujeme všem za podporu!!!

25.2.2015

Dnešní kontrola ukázala ještě zbytky nálezu v moči. Medikujeme dál, až po úplném uzdravení nás čeká kastrace.


Teď už jen nový domov!!!!!!! 


Prosíme o sdílení Maxíček je skutečně šikovný velmi temperamentní odrostlé štěndo s nezlomnou chutí do lumáren (ne ke kočkám, ty jaksi papá).

Maxík je zhruba roční psí kluk. Přestože na tomto světě není tak dlouho, stačil si zažít asi ty nejhorší chvíle. Život se s ním nemazlil, ale věříme, že tomu je již konec. Byl odebrán původnímu majiteli jako vyhublé, postižené a zlomené zvíře. Je až neuvěřitelné, že takto zničený pes má stále ohromnou chuť do života a zároveň necítí vůči člověku žádnou zášť.

Maxík pravděpodobně v minulosti utrpěl velmi ošklivé zranění zad většího rozsahu, toto dokazují snímky z RTG vyšetření jeho páteře. Ošetřující lékař tipuje, že zranění bylo způsobeno silným úderem tyčí do zad. Páteř je poškozená a bohužel tento stav bezprostředně po úrazu nikdo neřešil. Neumíme si ani představit, jak moc bylo takové zranění bolestivé. Maxík neudrží bez menších „nehod“ moč ani stolici, má chronický zánět močových cest a špatně chodí na zadní nohy, ale i přesto má obrovskou chuť do života.

Pro Maxe byla zajištěna dočasná péče u jedné z dočasných Tet v akci, paní Hedviky,  kde pomalu začal sílit a čekal, co bude dál. Při pravidelné stravě se začalo pomalu lepšit i jeho zažívání a vyprazdňování. Posledních pár dní ale jeho stav stagnoval, a tak byl Maxík objednán na celkové vyšetření na kliniku Jaggy v Praze k MVDr. Petrovi Šrenkovi.

2. února 2015 absolvoval Maxík vyšetření, při kterém byl stanoven následný plán jeho léčby:

 • Vzhledem k tomu, že zranění páteře je již dávnou záležitostí a aktuálně nehrozí další pohyb obratlů, chůze se lepší, nebude toto zranění řešeno.  Maxík se bude snažit, aby mu pořádně zesílily zadní nohy. Již nyní je při chůzi viditelný posun k lepšímu.

 • Maxíkovi byla nasazena veterinární dieta, která zajistí, že stolice bude stabilní a ideální k možnosti funkce svěrače, který stále ještě do jisté míry funguje. Pravidelná a neměnná strava by měla do budoucna funkci svěrače ještě zlepšit.

 • Prozatím bude po dobu jednoho měsíce probíhat 3x denně masáž močového měchýře – mechanické vyprázdnění. To zajistí, že při přeléčení chronického zánětu antibiotiky, se nadále nebudou v nedostatečně vyprázdněném měchýři množit bakterie, které zánět zapříčiňují.

 • Maxík bude muset podstoupit plastiku penisu a při té  příležitosti bude i vykastrován. Za 14dní jej čeká kontrola a stanovení termínu operace.

Maxíkovi můžete na operaci, následnou pooperační léčbu (odhad 12 000,-Kč) a veterinární dietu (Eukanuba VD Dog Dermatosis - 1200,-Kč/měsíc) přispět na transparentní účet Nadačního fondu Psí Naděje - 2800485041/2010, variabilní symbol 140001.

Protože venkovní, ač zateplený kotec, není v tuto chvíli pro Maxe vhodným umístěním, ujala se ho dočasně velice obětavá paní Linda. Do kontrolního vyšetření bude Maxík spolu s paní Lindou a její fenečkou Terezkou na chalupě, kde bude mít péči, kterou momentálně potřebuje.

Toto řešení bohužel není dlouhodobé a tak je třeba Maxíkovi najít umístění do dočasné péče, v nejlepším případě rovnou milující domov.

Maxík miluje fenečky, takže ideálním kamarádem by byl i do rodiny, kde již psí holčička je. Je to naprosto přátelský a oddaný pes. S radostí vítá každého nového člověka, který o něj projeví zájem, a je šťastný, když může s někým být.

Velice děkujeme všem, kteří Maxíkovi pomůžou na cestě za novým životem.

Vaše Tety v akci

   Jak pomoci


Finanční dary prosím posílejte s VS 140001 na účet NF Psí Naděje: 2800485041/2010.

    Kdo jsme

otevřít/zavřít seznam


Jsme parta dočasných tet aktuálně ve složení:  Evelína, Míša, Monika, Jana, které zachraňují opuštěná nebo vyhozená štěňata a koťata, někdy i dospělá zvířata. Vzájemně si zejména s dalšími dočaskáři pomáháme s péčí a hledáme nové domovy pro všechny naše svěřence.

Od našeho vzniku tedy od roku 2013 jsme se postarali a našli domov více než 160 jedincům, jedná se např o:

 • fenku s bříšní kýlou (více)
 • fenku odebranou od narkomanů se starou zlomeninou v kyčli (více)
 • pejska, který měl být kvůli špatnému chování utracen (více)
 • zabavenou rodinu pitbulů od narkomanů z Mirošovic (více)
 • fenku s údajně nemocnou slinivkou, které hrozilo utracení (více)
 • pokousaného pejska od bezdomovců (více)
 • šťěnátka ze špatných podmínek z vietnamské komunity (více)
 • vyhozené šťěnátko ze skládky (více)
 • pejska odebraného z nevhodných podmínek od vietnamců (více)
 • fenku s bříšní kýlou (více)
 • fenku, která byla živena pouze suchým chlebem a venčena 2x5minut denně (více)
 • 16ti letého pejska po zemřelé paničce (více)
 • pejska odloženého majitelkou v zanedbaném stavu (více)
 • a dalších přes 100 pejsků a kočiček (více)

Naší činnost jste také mohli zaregistrovat při spolupráci s Nadačním fondem Psí Naděje v případech:

Moc děkujeme všem, kteří nám pomáhali a pomáhají - a není jich málo - naopak jsme mile překvapeni zájmem a účastí mnoha milovníků psů a koček.  Na druhou stranu jsme sami do péče o svěřené pejsky a kočky investovali již více než 150 000,-Kč, což není z pohledu našich rodinných rozpočtů dlouhodobě udržitelné. Proto pokud Vás naše činnost zaujala, budeme rádi za jakýkoliv příspěvek, který nám umožní věnovat se této činnosti i nadále a to ve stejném rozsahu a se stejnou kvalitou poskytnuté péče. Příspěvky nám můžete posílat na transparentní účet Nadačního fondu Psí Naděje - 2800485041/2010, variabilní symbol 140001.

Moc děkujeme.

Vaše Tety v akci

    Dárci 

otevřít/zavřít seznam


6.2.2015 500 Kč Zástěrová Ilona
6.2.2015 300 Kč Kubisková, Kamila
7.2.2015 400 Kč Kovářová, Zuzana
9.2.2015 200 Kč BRADOVA TEREZA
9.2.2015 200 Kč RYDLOVÁ JANA
9.2.2015 500 Kč Greplová Lenka
9.2.2015 240 Kč Dolejšová Jana
9.2.2015 100 Kč BARTOŇOVÁ JANA
9.2.2015 250 Kč Port Jakub
9.2.2015 100 Kč David Petříček
9.2.2015 400 Kč Tereza Kopecká
9.2.2015 500 Kč Dagmar Michálková
10.2.2015 500 Kč HACKOVA ILONA
10.2.2015 500 Kč Kratochvílová Veron.
11.2.2015 100 Kč STRESOVA MICHAELA
12.2.2015 512 Kč Macková Milana,Ing.
16.2.2015 500 Kč SVOBODOVA MARTINA
16.2.2015 100 Kč SITOVÁ RADKA
16.2.2015 300 Kč ŠVARCOVÁ HANA
16.2.2015 1 000 Kč SIMONA PESTOVA
16.2.2015 200 Kč DONOVALOVA ANNA
17.2.2015 900 Kč BLECHA MARTIN
19.2.2015 140 Kč HRDLICKOVA PAVLA
19.2.2015 150 Kč ALENA KOCOURKOVA
19.2.2015 200 Kč Přemysl Lexa
20.2.2015 400 Kč Bachtíková Renata
22.2.2015 500 Kč Bronislava Štajerová
22.2.2015 500 Kč Bronislava Štajerová
23.2.2015 1 000 Kč Dolanská Taťána
24.2.2015 400 Kč BARBORA PAVLIKOVA
24.2.2015 200 Kč KREJCIRIKOVA IVETA
24.2.2015 207 Kč KESELOVA IRENA
25.2.2015 1 000 Kč OLGA KUBICOVÁ
25.2.2015 200 Kč KAŠUBOVÁ NIKOLA
25.2.2015 1 000 Kč Lucie Fojtová
27.2.2015 1 000 Kč ROZUMOVA KLARA
27.2.2015 200 Kč JAROSOVA VERA
27.2.2015 300 Kč Veronika Štefáčková
3.3.2015 50 Kč Mišková Monika
3.3.2015 100 Kč Bednarská Danuše
3.3.2015 200 Kč LeStr
4.3.2015 500 Kč ORŠULÍKOVÁ PAVLÍNA
6.3.2015 300 Kč Volhejn Tomáš
12.3.2015 500 Kč SVOBODOVA MARTINA
16.3.2015 400 Kč PUŠOVÁ LENKA
17.3.2015 500 Kč KRALICKOVA JAROSLAVA
17.3.2015 451 Kč Libor Kašpárek
18.3.2015 500 Kč TYKALOVA LUCIE
23.3.2015 100 Kč SITOVÁ RADKA
26.3.2015 1 500 Kč Milada Rusová
31.3.2015 500 Kč GRIMMOVÁ HANA
10.4.2015 200 Kč VACHOVA BARBORA
11.4.2015 200 Kč Michaela Stresová
17.4.2015 500 Kč SVOBODOVA MARTINA
20.4.2015 100 Kč SITOVÁ RADKA
24.4.2015 70 Kč Tereza Glöcklová
25.4.2015 200 Kč Radka Kocourková
19.5.2015 250 Kč STUSKOVA GABRIELA
19.5.2015 1 000 Kč Anna Petkovová
19.5.2015 200 Kč Marek Petrus
20.5.2015 200 Kč Klára Longa?ezová
20.5.2015 200 Kč KRAJCROVÁ NIKOLA
20.5.2015 50 Kč Platba uvnitř banky
20.5.2015 200 Kč Michaela Kalousová
21.5.2015 100 Kč Alena Koderová
21.5.2015 200 Kč Komzáková Petra
21.5.2015 100 Kč Loskotová Nela
21.5.2015 100 Kč SITOVÁ RADKA
21.5.2015 150 Kč DZVONÍKOVÁ GABRIELA
21.5.2015 250 Kč LIBÁ KLÁRA
21.5.2015 500 Kč ZELENKA PAVEL
21.5.2015 200 Kč Chromková Zuzana
22.5.2015 65 Kč Tereza Glöcklová
22.5.2015 150 Kč Ivana
22.5.2015 250 Kč Blanka
25.5.2015 200 Kč LENKA KARASKOVA
25.5.2015 500 Kč Hájková Radka
26.5.2015 150 Kč IVANA KYSELKOVA
26.5.2015 500 Kč TOMAS LANGER
26.5.2015 100 Kč Otto Chaloupka
26.5.2015 900 Kč Anna Petkovová
26.5.2015 200 Kč CERNA DENISA SIMONA
26.5.2015 2 000 Kč RASZKOVÁ MONIKA
26.5.2015 1 200 Kč BĚLKA MATĚJ
26.5.2015 200 Kč Platba uvnitř banky
26.5.2015 100 Kč Monika Hudeková
27.5.2015 2 000 Kč Dáša Kalvs.
27.5.2015 500 Kč SVOBODOVA MARTINA
27.5.2015 400 Kč KAŠPAROVÁ MARCELA
28.5.2015 5 000 Kč Renata Herzogová
29.5.2015 1 000 Kč BLANKA IOVANOVICI
29.5.2015 200 Kč Poláková Dagmar
29.5.2015 100 Kč Klaudia Teichmanová
30.5.2015 50 Kč Sbírka Tety v akci   od: ferovajarmila@seznam.cz
1.6.2015 200 Kč Iva Krchovová
1.6.2015 300 Kč SEIDL JOSEF
1.6.2015 100 Kč Raušová Karla
1.6.2015 100 Kč Gardelková Irena,ml.
1.6.2015 1 000 Kč Plopová Eva
1.6.2015 27 Kč Vacíková Kateřina
1.6.2015 200 Kč ADELA GOLDMANNOVA
1.6.2015 600 Kč Angel
2.6.2015 400 Kč MARKETA SKYPALOVA
2.6.2015 50 Kč HUBACEK FRANTISEK
2.6.2015 200 Kč MARKÉTA NOVOTNÁ
2.6.2015 2 000 Kč MOSIGOVÁ BARBORA
2.6.2015 200 Kč MUCHLOVÁ MÜHLSTEIN
2.6.2015 300 Kč DEJMKOVÁ RADKA
2.6.2015 400 Kč Joštová Eva
2.6.2015 100 Kč PETRUŽÁLKOVÁ BLANKA
2.6.2015 200 Kč Bezoušková Tereza
3.6.2015 400 Kč Hudečková Kristina
3.6.2015 1 000 Kč Valíčková Petra
3.6.2015 350 Kč ŠTRUNC LUBOMÍR
4.6.2015 200 Kč VOJTOVA RENATA
4.6.2015 1 000 Kč Vrba Jakub
4.6.2015 100 Kč Aneta Jungerová
4.6.2015 300 Kč Tamara Hůlková
4.6.2015 300 Kč Zuzana Cerhová
4.6.2015 500 Kč Douša Michal
5.6.2015 1 000 Kč Dagmar Michálková
5.6.2015 100 Kč NOVÁKOVÁ LUCIE
5.6.2015 200 Kč LÁSKOVÁ ZUZANA
5.6.2015 600 Kč BRTKOVÁ ALENA
6.6.2015 150 Kč Jana Povýšilová
8.6.2015 400 Kč BARTOŇOVÁ LUCIE
8.6.2015 70 Kč Kremserová Karolína
8.6.2015 500 Kč Tereza Kopecká
9.6.2015 200 Kč IRENA MICHALCOVA
9.6.2015 1 000 Kč Jana Degens
9.6.2015 300 Kč KLÁRA NEJDLOVÁ
9.6.2015 400 Kč VLASÁK MICHAEL
10.6.2015 2 000 Kč CESKA POSTA, S.P.
10.6.2015 150 Kč KONOVA IVETA
11.6.2015 1 000 Kč SKOLOUDOVA ANDREA
11.6.2015 2 000 Kč VERVALTEROVA MONIKA
12.6.2015 500 Kč HEŘMANOVÁ LENKA
12.6.2015 500 Kč Bínová Šárka
15.6.2015 500 Kč KOSTOVÁ JIŘÍNA
15.6.2015 500 Kč Greplová Lenka
15.6.2015 300 Kč Kaplanová Lenka
16.6.2015 200 Kč LENKA KARASKOVA
16.6.2015 400 Kč LENKA KARASKOVA
16.6.2015 250 Kč Lenka Karásková
17.6.2015 500 Kč SVOBODOVA MARTINA
18.6.2015 200 Kč VILIMOVÁ TEREZA
18.6.2015 500 Kč KOPECKÁ MICHAELA
19.6.2015 500 Kč Aneta Caldová
23.6.2015 250 Kč STUSKOVA GABRIELA
23.6.2015 400 Kč Gardelková Irena,ml.
23.6.2015 100 Kč SITOVÁ RADKA
23.6.2015 400 Kč ŠAFFKOVÁ ROMANA
26.6.2015 150 Kč ČERNÝ JAROMÍR
29.6.2015 400 Kč ČÍPOVÁ IRENA
30.6.2015 200 Kč Viktorija Bronickaja
2.7.2015 200 Kč Hamtáková Zlata
7.7.2015 500 Kč Kadlec Radek
7.7.2015 300 Kč Sekerová Miroslava
8.7.2015 100 Kč Darina Fleková
10.7.2015 200 Kč NESPOR OTO
10.7.2015 300 Kč SUKUP RADEK
10.7.2015 100 Kč Iva
15.7.2015 200 Kč LENKA KARASKOVA
15.7.2015 200 Kč MAREŠOVÁ JITKA
21.7.2015 100 Kč Tereza Glöcklová
21.7.2015 100 Kč SITOVÁ RADKA
27.7.2015 200 Kč Marika Nesvadbová
29.7.2015 200 Kč BECHYNOVA HANA
29.7.2015 200 Kč pro Dafne
30.7.2015 500 Kč Mládek Martin
30.7.2015 300 Kč Jelínková Lenka
30.7.2015 200 Kč Pavel Klička
30.7.2015 124 Kč Martina Jůzlová
31.7.2015 200 Kč BOCKOVA MARTINA
2.8.2015 100 Kč M.Nová LB
3.8.2015 150 Kč STROUHAL DAVID
3.8.2015 300 Kč OLGA ZÁHORBENSKÁ
4.8.2015 150 Kč POLAKOVA ALENA
4.8.2015 500 Kč Švarcová Hana
4.8.2015 500 Kč KURKOVÁ PETRA
5.8.2015 150 Kč MIR:JEZKOVA-ATEL M
5.8.2015 200 Kč JANA ŠIMÁČKOVÁ
5.8.2015 500 Kč Tomancová Ivana
5.8.2015 500 Kč PETKOVOVA ANNA
5.8.2015 200 Kč ADÉLA POSPÍŠILOVÁ
5.8.2015 200 Kč ADÉLA POSPÍŠILOVÁ
6.8.2015 400 Kč Daniel Stockert
6.8.2015 1 000 Kč BLANKA IOVANOVICI
6.8.2015 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
7.8.2015 100 Kč GERHARDOVA PAVLA
7.8.2015 300 Kč BAŠTOVÁ LUCIE
7.8.2015 200 Kč Sirůčková Sandra
7.8.2015 200 Kč Pečová Michaela
11.8.2015 200 Kč LABAJOVA LENKA
11.8.2015 1 000 Kč Hankovszki Marek
13.8.2015 500 Kč Emmer Štěpán
13.8.2015 1 000 Kč Jana Degens
17.8.2015 144 Kč Lucie Tanečková
18.8.2015 100 Kč SITOVÁ RADKA
19.8.2015 4 000 Kč Kucrová Veronika
21.8.2015 200 Kč PTACKOVA PETRA
25.8.2015 300 Kč TEREZA MULLEROVA
27.8.2015 100 Kč Bajerová Veronika
1.9.2015 1 500 Kč Jana Degens
16.9.2015 100 Kč SITOVÁ RADKA
20.10.2015 100 Kč SITOVÁ RADKA
10.11.2015 500 Kč   SEZEMSKÝ MAREK
13.11.2015 300 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
18.11.2015 150 Kč KLÍMOVÁ MARTINA
18.11.2015 100 Kč SITOVÁ RADKA
21.11.2015 200 Kč Nikola Drábová
25.11.2015 300 Kč Hana Zelená
26.11.2015 500 Kč Kristyna
30.11.2015 150 Kč Muchová Tereza
4.12.2015 500 Kč PETRA HUBELBAUEROVÁ 
9.12.2015 500 Kč   SEZEMSKÝ MAREK
14.12.2015 250 Kč HLUŠIČKOVÁ PETRA
16.12.2015 300 Kč CERNA DENISA SIMONA
16.12.2015 100 Kč SITOVÁ RADKA
17.12.2015 100 Kč Tereza Glöcklová
22.12.2015 2 000 Kč MOTRINCOVÁ KRISTÝN
23.12.2015 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
24.12.2015 500 Kč pro pomoc pejskům
28.12.2015 150 Kč KOPECKA LUCIE

    Faktury (90 944,-Kč)

otevřít/zavřít seznam

Kam dál: Probíhající sbírkyPodpořte nás

Příspěvek na účet:
2800485041/2010


Kontakt

Nadační fond Psí naděje
Rašínovo nábřeží 34
12800 Praha 2

Tel: 604 471 924

Nadační fond Psí naděje

Psi k adopci