Lucinka

Datum: 24.10.2011
Bereme si pejsky do objektů na hlídání (vím není to jako když mají svého páníčka), ale u nás se mají moc dobře, sama jim vařím občas kuřátko, mají teplé boudičky no prostě se o ně moc staráme.

Jednoho dne jsme potřebovali fenečku k pejskovi (umřela nám na stáří) a tak jsem koukala na nabídky útulků a napsala jedné hodné Natálce, která v útulku pomáhala a ona mi poslala fotečku a popisek k mojí (teď už) Lucince :) , tak jsme tam jeli a Lucinku si vzali. Jméno jsme jí nechali slyšela na něj. Jenže Lucinka si asi prožila za svůj život hodně špatného a tak je kousavka v práci si vybrala mě a nikoho jiného k sobě nechtěla pustit. No a tím se stalo, že nejlepšího hlídače mám doma na gauči. :) a tak Lucinka hlídá mě a mou rodinu, kterou okamžitě zvládla poznat, na vetřelce vrčí. Musím ale napsat, že Lucinka je nejlepší pes jakého jsem v životě měla, je skvělá, vděčná, oddaná a poslouchá mě na slovo. KAŽDÝ DEN děkuji v duchu Natálce, že mi jí nabídla, Lucinka i já jsme obě ŠŤASTNÉ ŽE JSME SPOLU :)

Za pár dní budu mít Lucinku rok, udělala jsem toho pro ní hodně a pořád dělám, ale vidět jí šťastnou je ta největší odměna, když mě míjí otře se o mě, když ležím olízne mě, no je prostě úžasná :)Podpořte nás

Příspěvek na účet:
2800485041/2010


Kontakt

Nadační fond Psí naděje
Rašínovo nábřeží 34
12800 Praha 2

Tel: 604 471 924

Nadační fond Psí naděje

Psi k adopci