Kulíšek

Datum: 24.10.2011
Letošní únor byl přelomový měsíc. Proč? Protože jsem se rozhodla splnit si svůj obrovský sen, konečně jsem se odhodlala pořídit si pejska.

Po delším brouzdání po internetu a jednom nevydařeném inzerátu jsem objevila Kulíška. Na fotce tedy vypadal menší, než když se pak na mě vyřítil při osobním setkání, ale proč řešit pár cm. Kulíšek je sice trochu invalida, má jednu nožičku kratší po špatně srostlé zlomenině, ale to mě nemohlo odradit.

V novém domově se vyskytlo pár problémů, protože nechtěl zůstávat sám a nebo občas něco rozkousal, ale s tím si naštěstí během pár týdnů poradil. Takže teď už nacházím jen sem tam rožvejkanou ponožku. Dobře zvládl i seznamování s ostatními rodinnými pejsky, protože on zbožňuje vše živé, a hlavně když si to s ním chce hrát. Což je nyní náš jediný problém, a sice nemožnost odnaučit ho utíkat za ostatníma pejskama.

A co mi pejsek přinesl nového do života? Prvotně ten pocit, že člověk není sám, ale že se musí o někoho starat, navíc vám to vrací i s úroky! Pro mě osobně je pes opravdu nejlepší přítel člověka. A navíc teď musím chodit denně na dlouhé procházky a ještě se seznamuji s ostatními pejskaři, s kterými si vyměňujeme zkušenosti.

Časem bych chtěla najít Kulíškovi nějakou psí kamarádku, kterou bychom také adoptovali. Ale zatím nám to bohužel nedovoluje prostor a finance.Podpořte nás

Příspěvek na účet:
2800485041/2010


Kontakt

Nadační fond Psí naděje
Rašínovo nábřeží 34
12800 Praha 2

Tel: 604 471 924

Nadační fond Psí naděje

Psi k adopci