Sbírka XY - ukončeno

Vyhlašujeme sbírku pro XY, Všenory který pomáhá zejména hendikepovaným psům a kočkám bez domova. K dispozici je náš transparentní účet  2800485041/2010 a variabilní symbol 140002

Datum vyhlášení: 24.1.2014 Variabilní symbol: 140002
Předpokládaný termín ukončení: ukončeno Aktuálně vybraná částka: 267183,-Kč
Zodpovědná organizace: XY Cílová částka: neurčena

S ohledem na fakt, že azyl XY ve Všenorech u Prahy, tak jak ho znáte, tedy ve složení Šárka Hajšmanová a Jana Bednárová, ukončil svou činnost, tuto sbírku ukončujeme.

V azylu ve Všenorech nadále zůstává Jana Bednárová a bude i nadále pokračovat v započatém projektu. Finance, dosud vybrané, budou použity pro psy, kteří zůstali jak v péči Jany Bednárové, tak Šárky Hajšmanové.

Stručný popis

Sbírka je vyhlášena dlouhodobě na činnost dobrovolníků z XY, Všenory, kteří se specializují na pomoc zdravotně postiženým psům a kočkám. V největší míře pak se zvířaty s očním onemocněním nebo se zvířaty částečně anebo zcela slepými. Takováto zvířata jsou bohužel velmi často považována za neumístitelná, s obrovským handicapem, a bohužel jsou často zcela zbytečně utrácena.

XY píše: Náš názor je opačný a proto konkrétně takováto zvířata budeme vyhledávat, zajišťovat jim maximální lékařskou péči, vyhledávat jim domovy a navracet je do normálního a spokojeného života. Diagnózu s léčbu provádíme ve spolupráci s MVDr. Beránkem. Necháme provést veškeré nutné veterinární zákroky a v co nejkratší možné době zajistíme kvalitní inzerci tak, aby pes/kočka měli šanci co nejdříve najít svoji rodinu (neskladujeme zvířata, abychom si vymohli více finančních darů).

     Podrobné informace o sbírce

Otevřít / zavřít

XY - kdo jsme

Již několik let se věnujeme ochraně zvířat na dobrovolnické bázi. Protože však tato činnost vyžaduje jistou koordinaci a spolupráci více subjektů, rozhodli jsme se nyní založit spolek XY, Všenory, který nám otevírá nové možnosti a příležitost věnovat se této činnosti na „profesionálnější bázi“. Připravujeme pro Vás webové stránky, v tuto chvíli předkládáme alespoň link na naší FB událost.

Naše zkušenosti jsou předpokladem a výhodou pro naší činnost

 • Šárka Hajšmanová - adopce opuštěných zvířat, dočasná péče, péče o postižená zvířata – cca 3 roky
 • Jana Bednárová – dobrovolník, péče o postižená zvířata, dočasná péče - 4 roky, karanténní stanice - 1 rok

Naše specializace

 • Pomoc zdravotně postiženým psům a kočkám. V největší míře pak se zvířaty s očním onemocněním nebo se zvířaty částečně anebo zcela slepými. Takováto zvířata jsou bohužel velmi často považována za neumístitelná, s obrovským handicapem, a bohužel jsou často zcela zbytečně utrácena. Náš názor je opačný a proto konkrétně takováto zvířata budeme vyhledávat, zajišťovat jim maximální lékařskou péči, vyhledávat jim domovy a navracet je do normálního a spokojeného života. Diagnózu s léčbu provádíme ve spolupráci s MVDr. Beránkem. Necháme provést veškeré nutné veterinární zákroky a v co nejkratší možné době zajistíme kvalitní inzerci tak, aby pes/kočka měli šanci co nejdříve najít svoji rodinu (neskladujeme zvířata, abychom si vymohli více finančních darů).

 • Efektivně se snažíme pomáhat v případech nulové péče o psy - tam, kde lze zvíře rozumnou domluvou převzít a včas tak zabránit jeho dalšímu utrpení, popř. vypuštění, zabití, darování do dalších nezodpovědných rukou, apod. včetně kastrace fen z preventivních důvodů.
 • Pomoc psům ze zahraničí (SR, Ukrajina) – dovoz, léčba, dočasná péče, nový domov.
 • Neposlední součástí tohoto spolku je spolupráce se záchrannou a odchytovou službou. Díky tomu bude zajištěna jak práce přímo v terénu, tak navazující péče o zvířata v nově vytvářených záchranných stanicích.

Další činnosti

 •  Pomoc psům čekajícím v českých útulcích takřka bezúspěšně na nový domov (nejen inzerce, ale i převzetí „problémového“ psa od města s následnou socializací, tak aby měl pejsek větší předpoklady najít nový domov).
 • Řešení situací ve městech, kde je porušován zákon o obcích a občanský zákoník (město má hradit odchyt a karanténu dle zákona o obcích, město má převzít nález dle občanského zákoníku), z těchto výjezdů bude pořizován audio/video záznam.
 • Nadále budeme pokračovat v naší činnosti a tím jsou přímé výjezdy do konkrétních lokalit, kde je předpoklad, že se tam nacházejí zvířata vyžadující pomoc, nebo převzetí a nové umístění (ghetta, bezdomovecké lokality, množitele.......).

  

Jak nám můžete pomoci

Finanční pomoc

V současné době jsme schopni financovat záchranu psů ze svých peněz jen do určité míry (kolik rodinné rozpočty dovolí). Chuť, čas, zapálení a zkušenosti máme. Pro naší další a intenzivnější činnost již ale potřebujeme pomoc zvenčí. Pokud Vás naše činnost zaujala a vidíte v ní smysl, budeme rádi za jakýkoliv příspěvek, který nám umožní věnovat se záchranně psů ve větší míře než doposud.

Samozřejmě budeme postupně zveřejňovat všechny naše případy, tak abyste věděli, komu jste skrze Vaše příspěvky pomohli.

 

Materiální pomoc

Využijeme:

 • Závozy syrového masa (dárkové poukazy na něj).
 • Transportní plastové boxy pro kočky i psy všech velikostí, deky, pevné psí postroje, dlouhá širší flexi vodítka, normální vodítka, obojky.
 • Stronghold pro největší psy, Advocate pro největší psy i nejtěžší kočky.
 • Otofin na čištění uší zvířat, z lidských léků: probiotické kapky Hylak forte, oční gel Recugel, oční kapky Arufil, Azopt, Floxal, rybí olej bez přídavných látek v kapslích nebo tekutý.
 • Desinfekce (Savo, Ivasan) obvazový materiál, vše spadající do první pomoci, velice uvítáme možnost spolupráce při převzetí vyřazeného nemocničního materiálu, v mnoha případech je velice upotřebitelný ve zvířecí záchrance (prosím, kontaktujte nás).

 

Výběr z našich případů:

Lischtickchyn Lucas II.

Lischtickchyn Lucas II. - 12 měsíců. Je slepý, má trvalé oční poškození, které je nezvratné (byl vyšetřen u očního specialisty). Lištičkyn je malý, plachý, jedinečný... Zbožňuje být lidem nablízku, vinout se jim kolem ruky, mazlit se s nimi a čumáčkem se vtírat pod bundu. Venku chodí do města na procházky naprosto normálně, stejným tempem jako ostatní - kdo jej nezná, nepozná, že je slepý. Když se pustí z vodítka za městem, na louce, svého člověka si hlídá, radostně s čumáčkem u země zkoumá terén, je vidět, že se cítí svobodně, úžasně a šťastný, chodí na zavolání, na volno.

V dočasné péči u Šárky Hajšmanové byl 6 měsíců. Adoptován českému páru do Anglie, kde spokojeně v pláštěnce vyráží do deště, nebo chodí na pláž, kterou má kousek od domu. :) Paničky ho zbožňují a prý je to ten nejúžasnější pes na světě. :)

Mascha

Mascha - 12 měsíců, slepá (nezvratně, díky neléčené infekci přišla ve štěněcím věku o oči). Masha nemá žádný handicap, je to fantastický nebojácný pes, kterého baví život. Chce si hrát, chce běhat, nejraději by chodila každou hodinu na vycházky, za svými milovanými doma chodí naprosto automaticky. Pro Mashu je fyzický kontakt stěžejní. Nepoznáte, že je slepá :)

Masha - přicestovala z ukrajiny 2.prosince.V dočasné péči u Šárky Hajšmanové 3 týdny. Výše adopčního poplatku Mashy byl 4500 Kč. Jednalo se o  náklady na kastraci, očkování, pet pass, čip, jízdenku z Ukrajiny do Mnichova a zlomek veterinárních nákladů v ČR. Adoptována do Liberce úžasným manželům, kteří o Mashe po čase psali: "když jdeme ven do lesa, tak nejdřív si Masha dá svojí lítací půlhodinku mezi stromy a až pak se můžeme jít normálně venčit." :) 

Francesca a Francis

Francesca a Francis přijeli spolu, "jen" kvůli tomu, že to byla koťata v nejhorším stavu v útulku v Bratislavě. Díky rozsáhlé infekci nebylo jisté, jak moc jsou oči poškozené a bylo zřejmé, že pokud jim okamžitě nebude poskytnuta veterinární péče, jsou odsouzené tam zemřít (nejdříve definitivně oslepnout). v příloze zasílám pro jistotu fotky obou před/po. Včetně odkazu na jejich inzerát.

Francescy se po třech měsících v dočasném domově  dočkaly naprostého zázraku, u nich dvojitého, protože jediný zájemce, který volal na Francise za celých čtvrt roku inzerce (mladý pár z Prahy) byli ochotni adoptovat oba. Překřtili je na Františka a Františku a od první chvíle naprosto propadli jejich kouzlu. Koťátka s nimi spí v posteli, obědvají syrové maso a užívají si prostor velkého bytu a - nekonečné Lásky. Francesca byla vyléčena, Francis má následky na rohovce, ale ta stále regeneruje a vidí na obě oči. Oba si užívají svůj nový život. :)

Duksa

Duksa, sražená fenka, jedna z pacientů veterinárního převozu, která zůstala několik měsíců v naší dočasné péči. Celé toto období bylo velice komplikované, extrémně nákladné,  Dukse v jednu dobu hrozilo že přijde o pacičku úplně, měla tříštivou zlomeninu, absolvovala desítky náročných převazů, opětovných léčení, operaci.

Duksa nakonec našla krásný domov v báječné rodině :)

Žiži

Žižiho o obě oči přišel pravděpodobně rukou člověka. Do naší péče přišel hned po operaci. Se svým hendikepem se okamžitě sžil a v bytě dělal vylomeniny jako každá kočka. Žiži trpěl epilepsií a jeho záchvaty nám neomylně hlásila moje fenka Ilica, to na konec rozhodlo, že v naší péči zůstane natrvalo.

Bohužel se Žiži vysokého věku nedožil, při operaci domnělého nádoru v břišní dutině mu byla odhalena mokrá FIP v pokročilé formě a už se mu nedalo nijak pomoct. Žiži žil u nás šťastných 6 měsíců.

Pipík

Pipík byl pejsek vyhozený množitelem. Bylo jasné, že žil celý život někde v malé klícce, první měsíc nebyl schopný ani chodit na procházky, ze strachu vždy ztuhnul, nehýbal se. Jako většina psů ze špatných podmínek měl kromě psychických problémů, také hodně zdravotních problémů. Měl velmi špatný chrup, oslabené kosti, prošlapy na nohách, vážně nemocné srdce a poškozené střední ucho. Trvalo 6 měsíců, než se mu kompletně vyměnila srst na celém těle a konečně vypadal jako zdravý pes.

Bohužel ani Pipíkovi nebylo souzeno být s námi delší dobu a po roce i přes správnou podpůrnou léčbu a starostlivou péči mu vypovědělo službu srdce

    Aktuality

13.6.2014

Pozdrav Leah z nového domova 
Při velkých vedrech i slepá Leah plave. Zatím s jištěním vodítka a pod dohledem naší pseudoryby Energiho, ale moc se jí to líbilo a šla do vody sama.

7.6.2014

Včera jsme přijali slepou, 5ti letou labradorku Meggi. Dle dostupných informací oslepla v důsledku neléčené cukrovky. V zoufalém stavu, vyhublá na kost - viz foto. Prosíme každého, kdo může přispět na léčbu a další výdaje spojené s péčí o Meggi o zaslání příspěvku.

4.6.2014

27 opuštěných psů jsme přijali za posledních 5 dní. 9 z toho bylo v přímém ohrožení života. Všichni budou hledat domov. Všichni potřebují další veterinární ošetření a kvalitní stravu. Náklady na péči o takovýto počet psů přesahují měsíčně cca 50.000 Kč. Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek. Děkujeme. 

29.5.2014

Christine děkuje MVDr. Beránkovi za perfektně odvedenou operaci slzných kanálků a dárcům za úhradu operace. Už jí čeká jen kastrace a hledání toho nejlepšího domova.

25.5.2014

Leah odjela včera domů  Bude bydlet na Moravě, v rodině tří psů  velkých pohodářů. Leah se naučí vše, co potřebuje k samostatnému životu a už brzy nám bude posílat videa, jak běhá na louce s ostatními 

Více aktualit na FB - XY

    Jak pomoci

Finanční dar můžete zaslat s VS 140002 přímo na účet NF Psí Naděje: 2800485041/2010.

    Dárci 

otevřít/zavřít seznam

21.1.2014 500 Kč Šimková Jiřina
30.1.2014 1 000 Kč KASTNEROVA EVA
30.1.2014 1 000 Kč Ivana Kolmanová
31.1.2014 1 000 Kč Alena Vopelková
31.1.2014 1 000 Kč Trtík Jan
6.2.2014 500 Kč DEÁKOVÁ MICHAELA
6.2.2014 300 Kč VOSTREJSOVA KVETOSLA
7.2.2014 1 000 Kč GEKTA s.r.o.
7.2.2014 300 Kč Zuláková Hana
10.2.2014 300 Kč VLCKOVA LENKA
10.2.2014 400 Kč Barbara Muchová
11.2.2014 500 Kč CABÁKOVÁ MICHAELA
11.2.2014 500 Kč Šimečková Barbora
11.2.2014 50 Kč Florian Rosenkranz
11.2.2014 200 Kč Grimmová H
13.2.2014 200 Kč Lenka Chmelařová
13.2.2014 250 Kč PROKOPOVÁ DITA
13.2.2014 500 Kč Charvátová Žaneta
13.2.2014 200 Kč MGR. EVA SKRIPSKA
14.2.2014 250 Kč ŠEBESTOVÁ KATEŘINA
17.2.2014 225 Kč VERONIKA SUTOVA
17.2.2014 50 Kč KATERINA TRUNECKOVA
19.2.2014 1 000 Kč JANA JAČJANSKÁ
21.2.2014 300 Kč Veronika Moškořová
4.3.2014 200 Kč GAJICOVÁ KATARINA
5.3.2014 2 000 Kč DLABAJOVÁ MARTINA
5.3.2014 300 Kč Tereza Preussová
7.3.2014 300 Kč Mgr. Jana Smetanová
10.3.2014 1 000 Kč Terlica, Stanislav
10.3.2014 200 Kč Radomskij Martin
10.3.2014 400 Kč Vklad pokladnou
10.3.2014 200 Kč LUCIE VODICKOVA
10.3.2014 200 Kč Markéta Novotná
11.3.2014 30 Kč Veronika Vondrová
11.3.2014 14 Kč DANGOVÁ TAŤÁNA
11.3.2014 500 Kč PRŮCHOVÁ JANA
11.3.2014 175 Kč NOVOTNA KAROLINA
11.3.2014 500 Kč PEČENKA RADIM
11.3.2014 300 Kč Fojt Jiří
11.3.2014 300 Kč Fabris Jindřich
11.3.2014 200 Kč Kastnerová Erika
11.3.2014 500 Kč Rybáček Michal
11.3.2014 200 Kč GAJICOVÁ KATARINA
11.3.2014 300 Kč IVONA HERMANOVA
11.3.2014 400 Kč Alexandra Keglovičov
11.3.2014 300 Kč Hauft Tomáš
12.3.2014 150 Kč KUČEROVÁ ŠÁRKA
12.3.2014 200 Kč ADAMEC JAKUB
12.3.2014 500 Kč LENKA HRADECKÁ
12.3.2014 700 Kč DVOŘÁKOVÁ KRISTÝNA
12.3.2014 100 Kč Alena Vrajíková
13.3.2014 100 Kč GAJICOVÁ KATARINA
13.3.2014 38 Kč Petra Hořínková
14.3.2014 100 Kč MATEJKOVA VENDULA
17.3.2014 300 Kč BC. MONIKA MOTYCKOVÁ
18.3.2014 200 Kč Zuzana Bocková
19.3.2014 200 Kč CESKA POSTA, S.P.
24.3.2014 500 Kč NASSLER MARTIN
24.3.2014 500 Kč NASSLER MARTIN
24.3.2014 300 Kč JITKA HAISOVA
25.3.2014 500 Kč PROKOPOVÁ DITA
25.3.2014 250 Kč KOSAROVA MICHAELA
27.3.2014 300 Kč ANNA KOUNOVSKÁ
28.3.2014 200 Kč NOVAK LUKAS
28.3.2014 200 Kč EMMER JAN
3.4.2014 300 Kč SARKA KULHAVA
3.4.2014 1 000 Kč Vklad pokladnou
14.4.2014 200 Kč ŠŤASTNÁ RENATA
16.4.2014 300 Kč Zachová Gabriela
18.4.2014 200 Kč Zuzana Bocková
25.4.2014 1 000 Kč RILEX TRADERS, A.S.
30.4.2014 500 Kč VELECHOVSKÁ ZUZANA
2.5.2014 300 Kč Fišarová Andrea
2.5.2014 500 Kč Kovaříková Dagmar
5.5.2014 300 Kč JITKA HAISOVA
6.5.2014 300 Kč Ivana Janků
12.5.2014 500 Kč NASSLER MARTIN
13.5.2014 1 000 Kč NOVOTNÁ JARMILA
14.5.2014 500 Kč Dagmar Kovaříková
15.5.2014 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
15.5.2014 500 Kč JASNA VERA
20.5.2014 200 Kč Zuzana Bocková
29.5.2014 1 000 Kč Kovářová, Zuzana
2.6.2014 500 Kč Kovaříková Dagmar
16.6.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
16.6.2014 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
17.6.2014 200 Kč PITROVÁ ZUZANA
17.6.2014 500 Kč MOUČKOVÁ JANA
18.6.2014 200 Kč Zuzana Bocková
30.6.2014 40 Kč Williams John David
30.6.2014 200 Kč KATERINA NYVLTOVA
1.7.2014 500 Kč Kovaříková Dagmar
2.7.2014 100 Kč Tůmová Michaela
7.7.2014 1 000 Kč MICHAELA ROUPOVÁ
15.7.2014 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
18.7.2014 200 Kč Zuzana Bocková
23.7.2014 3 000 Kč Andrea Žáková
24.7.2014 500 Kč SROVNAL ONDŘEJ
24.7.2014 200 Kč Tereza Čermáková
25.7.2014 400 Kč MORAVEC JOSEF
29.7.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
30.7.2014 10 000 Kč DORT JAKUB
1.8.2014 500 Kč Kovaříková Dagmar
5.8.2014 500 Kč Staňková Lucie
8.8.2014 500 Kč ENTROVA HANA
14.8.2014 500 Kč Karel Novotný
15.8.2014 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
18.8.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
21.8.2014 500 Kč Janišová Janka
28.8.2014 500 Kč ŠTĚPÁNKOVÁ KLÁRA
1.9.2014 500 Kč Kovaříková Dagmar
1.9.2014 2 000 Kč Čani Lukáš
2.9.2014 150 Kč NOVOTNÝ JINDŘICH
3.9.2014 200 Kč TATANA PERGLEROVA
8.9.2014 400 Kč Mrkvová Kateřina
10.9.2014 100 Kč Čechová Markéta
10.9.2014 600 Kč GRACLÍKOVÁ NELA
10.9.2014 200 Kč MGR. MICHAL SURMAR
11.9.2014 211 Kč HLAVÁČOVÁ TEREZA
11.9.2014 400 Kč Teplá, Tereza, MUDr.
12.9.2014 100 Kč Zemančíková Simona
14.9.2014 100 Kč Popel, Vladimír
15.9.2014 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
15.9.2014 300 Kč Cais Marek
15.9.2014 250 Kč Zuzana Bocková
16.9.2014 300 Kč VERINGEROVÁ MICHAE
16.9.2014 500 Kč DOLEŽALOVÁ ALENA
16.9.2014 500 Kč ŠTĚPÁNKOVÁ KLÁRA
16.9.2014 200 Kč HODYSOVA TATANA
16.9.2014 300 Kč Zikmundová Eva,Mgr.
17.9.2014 150 Kč NOVOTNÝ JINDŘICH
18.9.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
18.9.2014 200 Kč JAROSOVA VERA
18.9.2014 160 Kč Vokrojová, Helena
19.9.2014 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
19.9.2014 165 Kč Vlachová Erika
22.9.2014 300 Kč SPACKOVA PETRA
22.9.2014 700 Kč KASTNEROVA EVA
22.9.2014 270 Kč Chloupek Karel
22.9.2014 200 Kč ZUZANA GELBICOVA
22.9.2014 500 Kč VANDA HALAMKOVA
22.9.2014 300 Kč Janišová Janka
22.9.2014 500 Kč Marešová Alena
22.9.2014 100 Kč ALENA KOCOURKOVA
23.9.2014 805 Kč TRAITZ JANA
23.9.2014 300 Kč BLÁHOVÁ PAVLA
23.9.2014 250 Kč DOSOUDILOVA JANA
23.9.2014 150 Kč TESAROVA KLARA
23.9.2014 220 Kč VERINGEROVÁ MICHAE
23.9.2014 120 Kč VERINGEROVÁ MICHAE
23.9.2014 200 Kč JAKESOVA EVA
23.9.2014 100 Kč Nicole Salabová
24.9.2014 700 Kč ZASPALOVÁ JUTA
24.9.2014 250 Kč CHALUPSKÝ LUKÁŠ
24.9.2014 150 Kč CESKA POSTA, S.P.
24.9.2014 500 Kč SUKUP RADEK
24.9.2014 200 Kč BĚLEHRÁDKOVÁ ANNA
25.9.2014 300 Kč LADA MICHULKOVA
25.9.2014 145 Kč SCHNÁBLOVÁ LUCIE
25.9.2014 150 Kč HLAVINKOVÁ VERONIKA
25.9.2014 130 Kč HYBNEROVA VERA
25.9.2014 340 Kč DOLEZALOVA SARKA
25.9.2014 550 Kč Nedbalová Jana
26.9.2014 900 Kč Denisa Vejtasová
26.9.2014 120 Kč DUCHOŇOVÁ EVA
26.9.2014 175 Kč VERNEROVA ILONA
26.9.2014 125 Kč Čechová Miloslava
26.9.2014 800 Kč KOCÁB KAREL
26.9.2014 800 Kč Filák, Otakar
29.9.2014 400 Kč TEREZA BESSKÓ
30.9.2014 265 Kč FIALA JIŘÍ
30.9.2014 500 Kč STARA PAVLA
1.10.2014 500 Kč Kovaříková Dagmar
2.10.2014 150 Kč TESAROVA KLARA
2.10.2014 500 Kč Vklad pokladnou
2.10.2014 500 Kč Přikrylová, Zuzana
3.10.2014 1 000 Kč Marie Zvolská
6.10.2014 130 Kč BROŽOVÁ KATEŘINA
6.10.2014 100 Kč Janík Karel
7.10.2014 200 Kč KÝNOVÁ JIŘINA
7.10.2014 575 Kč PIŠTĚKOVÁ JANA
7.10.2014 1 000 Kč ING. IVANA KOLMANO
13.10.2014 205 Kč Cholastová Věra
13.10.2014 170 Kč MARIE DRAHOŠOVÁ
14.10.2014 411 Kč KUROVÁ IVANA
14.10.2014 130 Kč MILADA KOLÁŘOVÁ
14.10.2014 100 Kč VAVRIKOVA MONIKA
14.10.2014 260 Kč Křimská Veronika
15.10.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
15.10.2014 50 Kč ZMEŠKALOVÁ MARIE
15.10.2014 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
15.10.2014 50 Kč Solničková Gabriela
15.10.2014 100 Kč Filip Lukáš
16.10.2014 100 Kč PULKRABOVA MARKETA
16.10.2014 100 Kč ŠŤASTNÁ GABRIELA
16.10.2014 500 Kč ŠTĚPÁNKOVÁ KLÁRA
16.10.2014 750 Kč Mičianová Denisa
16.10.2014 270 Kč KVETOSLAVA GURGUTOVA
16.10.2014 150 Kč Pospíšilová, Lucie
17.10.2014 250 Kč Andrea Duffková
17.10.2014 100 Kč BLÁHOVÁ PAVLA
17.10.2014 700 Kč FILIPOVÁ MARKÉTA
17.10.2014 160 Kč DUSOVÁ KRISTÝNA
17.10.2014 850 Kč Janišová Janka
17.10.2014 325 Kč Šotolová Renata
17.10.2014 270 Kč JARMILA STUKAVCOVA
17.10.2014 175 Kč VANDA HALAMKOVA
17.10.2014 110 Kč Procházková Lucie
20.10.2014 200 Kč LANGER ROMAN
20.10.2014 100 Kč VEVERKOVÁ LUCIE
20.10.2014 660 Kč Mrkvová Kateřina
20.10.2014 125 Kč Hazafyová Monika
21.10.2014 625 Kč CESKA POSTA, S.P.
21.10.2014 250 Kč KASTNEROVA EVA
21.10.2014 535 Kč HRADILOVA SVETLANA
21.10.2014 700 Kč HUTTOVÁ MICHAELA
21.10.2014 100 Kč Jašková Lenka
21.10.2014 50 Kč CAHA PAVEL
21.10.2014 200 Kč Pacáková Lenka,Mgr.
22.10.2014 160 Kč HEJNYŠOVÁ DANA
22.10.2014 250 Kč CESKA POSTA, S.P.
22.10.2014 125 Kč Chloupek Karel
22.10.2014 500 Kč Fricová Lenka
23.10.2014 360 Kč Roman Havelka
23.10.2014 200 Kč KROFTOVÁ KATEŘINA
23.10.2014 100 Kč HRADILOVA SVETLANA
23.10.2014 1 600 Kč KOLMANOVÁ IVANA
23.10.2014 140 Kč ĎUROŠKOVÁ BLANKA
23.10.2014 50 Kč STAŇKOVÁ PETRA
23.10.2014 130 Kč Ondrejková Pavlína
24.10.2014 240 Kč POLACEK MIROSLAV
24.10.2014 100 Kč ONDRYÁŠOVÁ ŠÁRKA
24.10.2014 300 Kč Pavlíková Monika
27.10.2014 1 420 Kč DEÁKOVÁ MICHAELA
27.10.2014 50 Kč GOLASOVSKÁ TEREZA
30.10.2014 555 Kč KMENTOVÁ LUCIE
30.10.2014 100 Kč BROŽOVÁ KATEŘINA
31.10.2014 250 Kč CVANCAROVA PETRA
3.11.2014 150 Kč KUKRÁLOVÁ LUCIE
3.11.2014 500 Kč STARA PAVLA
3.11.2014 60 Kč LAKOMÁ DAGMAR
3.11.2014 500 Kč Kovaříková Dagmar
6.11.2014 175 Kč Zlatníková Lenka
6.11.2014 50 Kč Tereza Glöcklová
7.11.2014 260 Kč SKVARIL PETR
10.11.2014 245 Kč RENDLOVÁ MONIKA
11.11.2014 150 Kč Jitka Žákovská
11.11.2014 200 Kč KARLÍKOVÁ ALENA
11.11.2014 125 Kč DUCHOŇOVÁ EVA
11.11.2014 165 Kč DIBLÍKOVÁ VENDULA
11.11.2014 200 Kč VERINGEROVÁ MICHAE
12.11.2014 500 Kč Renata Lauerová
13.11.2014 300 Kč Křimská Veronika
14.11.2014 100 Kč VAVRIKOVA MONIKA
14.11.2014 200 Kč Kočová Barbora
14.11.2014 100 Kč Navrátilová Lenka
14.11.2014 200 Kč Matys Martin
14.11.2014 500 Kč PŘÍBRAMSKÁ MARIANA
14.11.2014 500 Kč KROUTILOVÁ BARBORA
14.11.2014 200 Kč Krejčíková Denisa
17.11.2014 60 Kč Pospíšilová, Lucie
18.11.2014 200 Kč Lucie Vítová
18.11.2014 200 Kč RONGEOVÁ NIKOLA
18.11.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
18.11.2014 200 Kč PLECHATA MARKETA
18.11.2014 125 Kč BRICHACKOVA VERONIKA
18.11.2014 200 Kč CHLADKOVA ANDREA
18.11.2014 200 Kč KOZELNICKÁ EVA
18.11.2014 250 Kč RŮŽOVÁ ANETA
18.11.2014 50 Kč ZMEŠKALOVÁ MARIE
18.11.2014 300 Kč Lapáčková Petra
18.11.2014 100 Kč VEVERKOVÁ LUCIE
18.11.2014 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
18.11.2014 450 Kč Chloupek Karel
18.11.2014 95 Kč Šotolová Renata
18.11.2014 700 Kč Zubíková Alžběta
18.11.2014 270 Kč Gregorová Jana
18.11.2014 50 Kč Solničková Gabriela
18.11.2014 230 Kč Kocáková Alice
18.11.2014 600 Kč Mičianová Denisa
18.11.2014 425 Kč Trunečková Eliška
18.11.2014 1 175 Kč Procházková Lucie
18.11.2014 100 Kč Filip Lukáš
18.11.2014 1 000 Kč Václavíková Zita
18.11.2014 100 Kč Daniela Balarinová
18.11.2014 200 Kč Michaela Suchá
18.11.2014 295 Kč Andrea Duffková
18.11.2014 150 Kč ZUZANA GELBICOVA
18.11.2014 600 Kč PETR MALIMANEK
18.11.2014 630 Kč VANDA HALAMKOVA
18.11.2014 1 020 Kč KVETOSLAVA GURGUTOVA
18.11.2014 130 Kč Švikruha Michal
18.11.2014 435 Kč JAKESOVA EVA
18.11.2014 250 Kč Charvátová Žaneta
18.11.2014 160 Kč vklad pokladnou
18.11.2014 521 Kč Veselá Laňarová Jana
19.11.2014 175 Kč DANA HEJNYSOVA
19.11.2014 200 Kč LUDMILA LOMBARTOVÁ
19.11.2014 2 300 Kč Jitka Matějová
19.11.2014 271 Kč Michal Belán
19.11.2014 1 075 Kč PETRUSOVA MARCELA
19.11.2014 160 Kč CECHOVA RENATA
19.11.2014 685 Kč CVANCAROVA PETRA
19.11.2014 500 Kč KASTNEROVA EVA
19.11.2014 517 Kč STRUPKOVA MAGDA
19.11.2014 265 Kč HOLA KAMILA
19.11.2014 825 Kč PISOVA MARTINA
19.11.2014 500 Kč ENTROVA HANA
19.11.2014 275 Kč HNIZDILOVA MARTINA
19.11.2014 100 Kč PAMPELOVA LUCIE
19.11.2014 200 Kč SKUPNÍKOVÁ PETRA
19.11.2014 150 Kč RUSOVÁ ELIŠKA
19.11.2014 200 Kč ZÁHORSKÝ ZBYNĚK
19.11.2014 150 Kč PŘÍBRAMSKÁ MARIANA
19.11.2014 745 Kč HRMOVÁ JANA
19.11.2014 850 Kč BLÁHOVÁ PAVLA
19.11.2014 230 Kč KUKRÁLOVÁ LUCIE
19.11.2014 260 Kč JUŘINOVÁ KRISTÝNA
19.11.2014 1 000 Kč PIŠTĚKOVÁ JANA
19.11.2014 120 Kč CVRČKOVÁ VERONIKA
19.11.2014 430 Kč KOLMANOVÁ ALŽBĚTA
19.11.2014 300 Kč ŠÍMA PETR
19.11.2014 300 Kč WIMMEROVA JANA
19.11.2014 425 Kč VERNEROVA ILONA
19.11.2014 250 Kč SEVERINOVÁ NICOLE
19.11.2014 263 Kč ŠŤASTNÁ MARIANA
19.11.2014 200 Kč BĚLEHRÁDKOVÁ ANNA
19.11.2014 640 Kč DUSOVÁ KRISTÝNA
19.11.2014 700 Kč WALTEROVÁ SIMONA
19.11.2014 820 Kč DIBLÍKOVÁ VENDULA
19.11.2014 100 Kč ŠŤASTNÁ GABRIELA
19.11.2014 500 Kč ŠTĚPÁNKOVÁ KLÁRA
19.11.2014 275 Kč Zástěrová Ilona
19.11.2014 90 Kč Veselá Michaela
19.11.2014 200 Kč Pacáková Lenka,Mgr.
19.11.2014 732 Kč MARGITFALVIOVA KRIST
19.11.2014 542 Kč MARGITFALVIOVA KRIST
19.11.2014 1 420 Kč JARMILA STUKAVCOVA
19.11.2014 570 Kč Vlachová Erika
19.11.2014 150 Kč Konvalinová Petra
20.11.2014 280 Kč CESKA POSTA, S.P.
20.11.2014 135 Kč CESKA POSTA, S.P.
20.11.2014 100 Kč BLÁHOVÁ PAVLA
20.11.2014 860 Kč STURMOVÁ KATEŘINA
20.11.2014 730 Kč MAREČKOVÁ OLDŘIŠKA
20.11.2014 775 Kč MARTINKOVÁ PAVLÍNA
20.11.2014 80 Kč MARTINKOVÁ PAVLÍNA
20.11.2014 900 Kč KRÁLOVÁ DRAHOMÍRA
20.11.2014 270 Kč FARKAŠOVÁ LENKA
20.11.2014 175 Kč BROŽOVÁ KATEŘINA
20.11.2014 250 Kč Čudová Sabina
20.11.2014 375 Kč Franková Adéla
20.11.2014 325 Kč Hazafyová Monika
20.11.2014 252 Kč Atias Tomer
21.11.2014 320 Kč Jarmila Vojáčková
21.11.2014 250 Kč Jašková Lenka
21.11.2014 130 Kč Škodová Martina
21.11.2014 220 Kč Novotný Jiří
21.11.2014 685 Kč Erika Krátká
21.11.2014 50 Kč CAHA PAVEL
24.11.2014 270 Kč SKOUMALOVÁ KATEŘINA
24.11.2014 100 Kč SLOWIKOVÁ DARINA
24.11.2014 175 Kč SIDOROVÁ ERIKA
24.11.2014 166 Kč Ferusová Jana
24.11.2014 330 Kč Zdichyncová Eva
24.11.2014 200 Kč Berdychová Jiřina
24.11.2014 470 Kč Majda Michal
24.11.2014 635 Kč ANDREA VAVRIKOVA
25.11.2014 150 Kč TUMA JAN
25.11.2014 100 Kč ONDRYÁŠOVÁ ŠÁRKA
25.11.2014 150 Kč STARA PAVLA
25.11.2014 5 000 Kč Holá Tereza
25.11.2014 30 Kč Lucie Vytrhlíková
26.11.2014 700 Kč KOŽDOŇOVÁ MARKÉTA
26.11.2014 500 Kč VEREŠČINSKÁ KRISTÝNA
26.11.2014 235 Kč BRESKA KATERINA
26.11.2014 130 Kč VONDROVÁ LENKA
26.11.2014 250 Kč Liehrová, Žaneta
27.11.2014 100 Kč DUCHOŇOVÁ EVA
27.11.2014 175 Kč CESKA POSTA, S.P.
27.11.2014 200 Kč DOBROVOLNÁ ALENA
27.11.2014 150 Kč DUSOVÁ KRISTÝNA
27.11.2014 150 Kč Adámková Kateřina
27.11.2014 100 Kč LUCIE NIKODYMOVA
28.11.2014 50 Kč DANA HEJNYSOVA
28.11.2014 400 Kč LOZIAKOVÁ EVA
28.11.2014 300 Kč Ryndová Pavla
28.11.2014 90 Kč SIMKOVA JAROSLAVA
28.11.2014 50 Kč KOŽDOŇOVÁ MARKÉTA
1.12.2014 390 Kč CHALUPSKÝ LUKÁŠ
1.12.2014 150 Kč SVOBODOVA LEONA
1.12.2014 2 125 Kč Pražská vydavatelská
1.12.2014 500 Kč Kovaříková Dagmar
1.12.2014 2 000 Kč Čumíčková Vladim. In
2.12.2014 130 Kč SKVARILOVA ZUZANA
2.12.2014 40 Kč NÉMETH LADISLAV
3.12.2014 100 Kč ANSORGE PETR
4.12.2014 222 Kč CERVENA DARINA
4.12.2014 1 000 Kč Tomšíková Marie
4.12.2014 2 000 Kč Oliva, Jan, Ing.
4.12.2014 155 Kč vklad pokladnou
5.12.2014 90 Kč RENDLOVÁ MONIKA
8.12.2014 675 Kč Štiaková Václava
8.12.2014 155 Kč RÁZGOVÁ MARKÉTA
9.12.2014 50 Kč VOLEVECKA SVETLANA
9.12.2014 100 Kč VOLEVECKA SVETLANA
10.12.2014 400 Kč HANYS ROMAN
11.12.2014 300 Kč Jitka Tůmová
11.12.2014 50 Kč STAŇKOVÁ PETRA
11.12.2014 270 Kč Krchmanová Veronika
11.12.2014 50 Kč Barbora
15.12.2014 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
15.12.2014 50 Kč Solničková Gabriela
15.12.2014 100 Kč Filip Lukáš
15.12.2014 1 000 Kč Václavíková Zita
15.12.2014 222 Kč Pánek, Jiří, Mgr.
16.12.2014 60 Kč MARIE BASTLOVA
16.12.2014 100 Kč VAVRIKOVA MONIKA
16.12.2014 3 000 Kč ŠŤASTNÁ GABRIELA
16.12.2014 100 Kč ŠŤASTNÁ GABRIELA
16.12.2014 50 Kč ZMEŠKALOVÁ MARIE
16.12.2014 200 Kč Benedeková Adéla
16.12.2014 1 000 Kč HANYŠ PAVEL
17.12.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
18.12.2014 1 500 Kč WIMMEROVA JANA
18.12.2014 100 Kč KUKAČKOVÁ NATAŠA
18.12.2014 70 Kč RENDLOVÁ MONIKA
18.12.2014 141 Kč RENDLOVÁ MONIKA
18.12.2014 160 Kč Benešová Jana
18.12.2014 1 000 Kč MATULA MILOŠ MGR.
18.12.2014 300 Kč HANYS ROMAN
18.12.2014 100 Kč Lucie Kroupová
18.12.2014 100 Kč TOMAS PILLER
18.12.2014 150 Kč EVA PODOBOVA
18.12.2014 160 Kč Šefčíková, Lucie
18.12.2014 135 Kč Slavíčková Iva
18.12.2014 150 Kč Jana Daňková
19.12.2014 150 Kč SABINA SPALKOVA
19.12.2014 200 Kč LUDMILA LOMBARTOVÁ
19.12.2014 100 Kč PAMPELOVA LUCIE
19.12.2014 75 Kč PETR BRYCHCĺ
19.12.2014 135 Kč FARKAŠOVÁ LENKA
19.12.2014 145 Kč Nový Viktor
19.12.2014 230 Kč KROFTOVÁ KATEŘINA
19.12.2014 65 Kč HOLOMEL TOMÁŠ
19.12.2014 800 Kč MYSLÍKOVÁ TEREZA
19.12.2014 165 Kč BŘEČKOVÁ HANA
19.12.2014 110 Kč ZATOČILOVÁ RENATA
19.12.2014 140 Kč NICOLE KRIZOVA
19.12.2014 145 Kč Stejskal Vladimír
22.12.2014 100 Kč Denisa Vejtasová
22.12.2014 100 Kč LASKOVA PAVLA
22.12.2014 1 000 Kč SAEMUNDSSON EVA
22.12.2014 150 Kč CHOCHOLATÁ MIROSLA
22.12.2014 100 Kč VEVERKOVÁ LUCIE
22.12.2014 50 Kč CAHA PAVEL
22.12.2014 50 Kč Fantová Hlaváčková .
22.12.2014 100 Kč Tereza Glöcklová
22.12.2014 130 Kč JANA SIMKOVA ML.
22.12.2014 90 Kč Švikruha Michal
22.12.2014 600 Kč CHALUPOVÁ IVETA
22.12.2014 200 Kč Petra Padalíková
23.12.2014 140 Kč MATOUSKOVA MARKETA
23.12.2014 150 Kč VERNEROVA ILONA
23.12.2014 251 Kč PLHOŇOVÁ ROMANA
23.12.2014 50 Kč STAŇKOVÁ PETRA
23.12.2014 550 Kč CESKA POSTA, S.P.
23.12.2014 200 Kč Kateřina Dvořáková
24.12.2014 300 Kč Josef, Karla, Pavel
25.12.2014 150 Kč Sládková, Michaela
27.12.2014 350 Kč Jirsová, Hana
29.12.2014 2 000 Kč CESKA POSTA, S.P.
29.12.2014 140 Kč CVANCAROVA PETRA
29.12.2014 365 Kč PODRÁBSKÁ KATEŘINA
29.12.2014 100 Kč ONDRYÁŠOVÁ ŠÁRKA
29.12.2014 50 Kč KOŽDOŇOVÁ MARKÉTA
29.12.2014 100 Kč Brzobohatá Hana
29.12.2014 335 Kč SVOZIL ZDENEK ING.
29.12.2014 795 Kč Bastl Petr
29.12.2014 200 Kč Mrkvová Kateřina
29.12.2014 165 Kč Čermáková Jaroslava
29.12.2014 275 Kč Drbohlav Ondřej
29.12.2014 430 Kč Dvořáková Petra,Bc.
29.12.2014 400 Kč Mičianová Denisa
29.12.2014 510 Kč Veselá Markéta
29.12.2014 100 Kč Vonková Klára
29.12.2014 322 Kč Andrea Duffková
29.12.2014 200 Kč RENATA HRUBA
29.12.2014 250 Kč MGR. MICHAL SURMAR
29.12.2014 400 Kč TOMAS GURGUT
29.12.2014 515 Kč VERONIKA LINARTOVA
29.12.2014 166 Kč HANA KRIZOVA
29.12.2014 160 Kč Renata Šilhanová
29.12.2014 380 Kč Čičatková, Veronika
30.12.2014 1 000 Kč LUDMILA LOMBARTOVÁ
30.12.2014 200 Kč NEZBEDOVA IVANA
30.12.2014 1 100 Kč STARA PAVLA
30.12.2014 300 Kč PROCHAZKOVA DANA
30.12.2014 145 Kč Hrubošová Adéla
30.12.2014 900 Kč Zuláková Hana
30.12.2014 210 Kč Pejcharová Markéta
30.12.2014 475 Kč Štiaková Václava
30.12.2014 100 Kč Jašková Lenka
30.12.2014 630 Kč Chloupek Karel
30.12.2014 700 Kč Janošová Pavla
30.12.2014 490 Kč Šedý Pavel
30.12.2014 210 Kč Hazafyová Monika
30.12.2014 1 040 Kč HNIZDILOVA MARTINA
30.12.2014 2 000 Kč TRHLIKOVA MARCELA
30.12.2014 550 Kč KRAUSOVA LADA
30.12.2014 200 Kč PŘÍBRAMSKÁ MARIANA
30.12.2014 415 Kč PELINKOVÁ LENKA
30.12.2014 725 Kč BUDILOVÁ ROMANA
30.12.2014 430 Kč Šaldová Irena
30.12.2014 400 Kč GRUBEROVÁ KLÁRA
30.12.2014 100 Kč ZUZANA GELBICOVA
30.12.2014 510 Kč MAGDALENA CHVALINOVA
30.12.2014 85 Kč Lenka Bitrmanová
30.12.2014 325 Kč Michaela Miričová
30.12.2014 255 Kč Bobál Radim
30.12.2014 100 Kč Nina Wolfová
31.12.2014 300 Kč Frčková, Miroslava
31.12.2014 220 Kč LUCIE POKOROVA
31.12.2014 175 Kč TRAITZ JANA
31.12.2014 575 Kč JANKA JANIŠOVÁ
31.12.2014 355 Kč SLOWIKOVÁ DARINA
31.12.2014 120 Kč BERGLOVÁ KRISTÝNA
31.12.2014 170 Kč KOUBOVÁ PETRA
31.12.2014 300 Kč Čechová Vladimíra
31.12.2014 100 Kč Nwachukwu Eva
31.12.2014 580 Kč CHALUPOVÁ IVETA
31.12.2014 250 Kč ZBOROVSKÁ SYLVA
31.12.2014 200 Kč KRÁLOVÁ SABINA
31.12.2014 625 Kč DUCHOŇOVÁ EVA
31.12.2014 256 Kč SAMCOVÁ LUCIE
31.12.2014 1 430 Kč JARMILA STUKAVCOVA
31.12.2014 610 Kč LUCIE KUNOVA
31.12.2014 200 Kč MGR. MICHAL SURMAR
31.12.2014 200 Kč VSEOBECNA UVEROVA BA
31.12.2014 170 Kč Kucháriková Lucia
1.1.2015 500 Kč Zuzana Kovářová
2.1.2015 30 Kč MARIE BASTLOVA
2.1.2015 340 Kč EVA PODOBOVA
2.1.2015 150 Kč STYBLOVA KATERINA
2.1.2015 150 Kč STEMBERKOVA IRENA
2.1.2015 410 Kč CESKA POSTA, S.P.
2.1.2015 210 Kč HAMMEROVÁ ANETA
2.1.2015 335 Kč RÁZGOVÁ MARKÉTA
2.1.2015 500 Kč Kovaříková Dagmar
2.1.2015 110 Kč Došková Pavla
5.1.2015 250 Kč LUCIE POKOROVA
5.1.2015 600 Kč PLÁŠKOVÁ MILADA
5.1.2015 392 Kč SCHMUTTERMEIEROVÁ
5.1.2015 100 Kč Gregorová Jana
5.1.2015 110 Kč ZEMANOVÁ MARKÉTA
5.1.2015 100 Kč ANSORGE PETR
5.1.2015 189 Kč Markéta Faltová
5.1.2015 180 Kč Rosolová Mária
6.1.2015 800 Kč KASTNEROVA EVA
6.1.2015 100 Kč TESAROVA KLARA
6.1.2015 700 Kč WALTEROVÁ SIMONA
6.1.2015 150 Kč HEJNYŠOVÁ DANA
6.1.2015 80 Kč DUCHOŇOVÁ EVA
7.1.2015 340 Kč SALATKOVA DENISA
7.1.2015 550 Kč Táborská Monika
7.1.2015 150 Kč CIFRÁKOVÁ JANA
8.1.2015 100 Kč BARNOVA EVA
8.1.2015 110 Kč VONDROVÁ LENKA
8.1.2015 380 Kč Zbíralová, Martina
9.1.2015 925 Kč LUCIE PROCHAZKOVA
9.1.2015 625 Kč BARTÁKOVÁ LUCIE
9.1.2015 325 Kč Přikrylová, Veronika
12.1.2015 200 Kč VAVREČKA VÍT
12.1.2015 1 605 Kč PIŠTĚKOVÁ JANA
13.1.2015 155 Kč PAVLOVIČOVÁ SABINA
13.1.2015 160 Kč DUSOVÁ KRISTÝNA
13.1.2015 270 Kč SUCHANOVÁ LUCIE
13.1.2015 70 Kč Markéta Kučerová
14.1.2015 100 Kč VAVRIKOVA MONIKA
14.1.2015 472 Kč FÁROVÁ MICHAELA
14.1.2015 380 Kč Petra Strnadová
15.1.2015 190 Kč HALFAROVA MARTINA
15.1.2015 50 Kč ZMEŠKALOVÁ MARIE
15.1.2015 100 Kč SITOVÁ RADKA
15.1.2015 300 Kč GAZDÍKOVÁ LENKA
15.1.2015 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
15.1.2015 50 Kč Solničková Gabriela
15.1.2015 100 Kč Filip Lukáš
15.1.2015 1 000 Kč Václavíková Zita
16.1.2015 4 721 Kč NOI CONCEPT S.R.O.
16.1.2015 50 Kč MIŠKOVÁ EVA
19.1.2015 990 Kč Lucie Vytrhlíková
19.1.2015 300 Kč TRBOLOVÁ PETRA
20.1.2015 100 Kč PAMPELOVA LUCIE
20.1.2015 300 Kč NEDVIDKOVA JAROSLAVA
20.1.2015 50 Kč Fantová Hlaváčková .
21.1.2015 100 Kč VEVERKOVÁ LUCIE
21.1.2015 50 Kč CAHA PAVEL
23.1.2015 50 Kč STAŇKOVÁ PETRA
23.1.2015 700 Kč KLENCOVÁ DAGMAR
26.1.2015 100 Kč ONDRYÁŠOVÁ ŠÁRKA
27.1.2015 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
28.1.2015 50 Kč KOŽDOŇOVÁ MARKÉTA
29.1.2015 90 Kč CHALUPSKÝ LUKÁŠ
2.2.2015 500 Kč Kovaříková Dagmar
3.2.2015 415 Kč VICAROVA RADKA
3.2.2015 100 Kč ANSORGE PETR
4.2.2015 300 Kč NGOOVÁ PAVLÍNA
10.2.2015 75 Kč SUCHANOVÁ LUCIE
16.2.2015 100 Kč VAVRIKOVA MONIKA
16.2.2015 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
16.2.2015 100 Kč Filip Lukáš
16.2.2015 50 Kč Solničková Gabriela
16.2.2015 1 000 Kč Václavíková Zita
17.2.2015 50 Kč ZMEŠKALOVÁ MARIE
19.2.2015 100 Kč PAMPELOVA LUCIE
20.2.2015 50 Kč Fantová Hlaváčková .
23.2.2015 170 Kč KRATKA ERIKA
23.2.2015 100 Kč VEVERKOVÁ LUCIE
23.2.2015 50 Kč CAHA PAVEL
24.2.2015 500 Kč SMUTNA HANA
24.2.2015 50 Kč STAŇKOVÁ PETRA
2.3.2015 500 Kč Kovaříková Dagmar
2.3.2015 50 Kč KOŽDOŇOVÁ MARKÉTA
3.3.2015 500 Kč PETRDLIKOVA PAVLA
3.3.2015 100 Kč ANSORGE PETR
10.3.2015 400 Kč Duchoňová Eva,DiS.
11.3.2015 100 Kč ONDRYÁŠOVÁ ŠÁRKA
16.3.2015 100 Kč VAVRIKOVA MONIKA
16.3.2015 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
16.3.2015 100 Kč Filip Lukáš
16.3.2015 1 000 Kč Václavíková Zita
17.3.2015 50 Kč ZMEŠKALOVÁ MARIE
17.3.2015 300 Kč Plechatá Eva
19.3.2015 100 Kč PAMPELOVA LUCIE
20.3.2015 50 Kč Fantová Hlaváčková .
23.3.2015 100 Kč VEVERKOVÁ LUCIE
23.3.2015 50 Kč CAHA PAVEL
24.3.2015 50 Kč STAŇKOVÁ PETRA
24.3.2015 100 Kč ONDRYÁŠOVÁ ŠÁRKA
30.3.2015 50 Kč KOŽDOŇOVÁ MARKÉTA
1.4.2015 500 Kč Kovaříková Dagmar
3.4.2015 100 Kč ANSORGE PETR
14.4.2015 50 Kč DVORAKOVA MICHAELA
14.4.2015 100 Kč VAVRIKOVA MONIKA
15.4.2015 50 Kč ZMEŠKALOVÁ MARIE
15.4.2015 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
15.4.2015 1 000 Kč Václavíková Zita
15.4.2015 100 Kč Filip Lukáš
21.4.2015 100 Kč PAMPELOVA LUCIE
21.4.2015 100 Kč VEVERKOVÁ LUCIE
21.4.2015 50 Kč CAHA PAVEL
23.4.2015 50 Kč STAŇKOVÁ PETRA
28.4.2015 50 Kč KOŽDOŇOVÁ MARKÉTA
4.5.2015 500 Kč Kovaříková Dagmar
4.5.2015 100 Kč ANSORGE PETR
12.5.2015 100 Kč ONDRYÁŠOVÁ ŠÁRKA
14.5.2015 100 Kč VAVRIKOVA MONIKA
15.5.2015 50 Kč ZMEŠKALOVÁ MARIE
15.5.2015 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
15.5.2015 100 Kč Filip Lukáš
15.5.2015 1 000 Kč Václavíková Zita
19.5.2015 100 Kč PAMPELOVA LUCIE
21.5.2015 100 Kč VEVERKOVÁ LUCIE
21.5.2015 50 Kč CAHA PAVEL
25.5.2015 50 Kč STAŇKOVÁ PETRA
26.5.2015 100 Kč ONDRYÁŠOVÁ ŠÁRKA
28.5.2015 50 Kč KOŽDOŇOVÁ MARKÉTA
1.6.2015 500 Kč Kovaříková Dagmar
3.6.2015 100 Kč ANSORGE PETR
15.6.2015 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
15.6.2015 100 Kč Filip Lukáš
15.6.2015 1 000 Kč Václavíková Zita
16.6.2015 100 Kč VAVRIKOVA MONIKA
16.6.2015 50 Kč ZMEŠKALOVÁ MARIE
19.6.2015 100 Kč PAMPELOVA LUCIE
22.6.2015 100 Kč VEVERKOVÁ LUCIE
22.6.2015 50 Kč CAHA PAVEL
29.6.2015 50 Kč KOŽDOŇOVÁ MARKÉTA
1.7.2015 100 Kč   ONDRYÁŠOVÁ ŠÁRKA
1.7.2015 500 Kč Kovaříková Dagmar
2.7.2015 50 Kč   STAŇKOVÁ PETRA
3.7.2015 100 Kč ANSORGE PETR
14.7.2015 100 Kč VAVRIKOVA MONIKA
15.7.2015 50 Kč   ZMEŠKALOVÁ MARIE
15.7.2015 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
15.7.2015 100 Kč Filip Lukáš
15.7.2015 1 000 Kč Václavíková Zita
21.7.2015 100 Kč PAMPELOVA LUCIE
21.7.2015 100 Kč VEVERKOVÁ LUCIE
21.7.2015 50 Kč CAHA PAVEL
23.7.2015 50 Kč STAŇKOVÁ PETRA
28.7.2015 50 Kč KOŽDOŇOVÁ MARKÉTA
3.8.2015 100 Kč ANSORGE PETR
3.8.2015 500 Kč Kovaříková Dagmar
4.8.2015 100 Kč ONDRYÁŠOVÁ ŠÁRKA
14.8.2015 100 Kč VAVRIKOVA MONIKA
17.8.2015 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
17.8.2015 100 Kč Filip Lukáš
17.8.2015 1 000 Kč Václavíková Zita
19.8.2015 100 Kč PAMPELOVA LUCIE (VF)
21.8.2015 100 Kč VEVERKOVÁ LUCIE
21.8.2015 50 Kč CAHA PAVEL
25.8.2015 50 Kč   STAŇKOVÁ PETRA
25.8.2015 100 Kč   ONDRYÁŠOVÁ ŠÁRKA
28.8.2015 50 Kč KOŽDOŇOVÁ MARKÉTA
1.9.2015 500 Kč Kovaříková Dagmar
3.9.2015 100 Kč ANSORGE PETR
15.9.2015 100 Kč VAVRIKOVA MONIKA
15.9.2015 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
15.9.2015 100 Kč Filip Lukáš
15.9.2015 1 000 Kč Václavíková Zita
21.9.2015 100 Kč PAMPELOVA LUCIE
21.9.2015 100 Kč VEVERKOVÁ LUCIE
21.9.2015 50 Kč CAHA PAVEL
23.9.2015 50 Kč   STAŇKOVÁ PETRA
24.9.2015 100 Kč   ONDRYÁŠOVÁ ŠÁRKA
29.9.2015 50 Kč KOŽDOŇOVÁ MARKÉTA
1.10.2015 500 Kč Kovaříková Dagmar
5.10.2015 100 Kč ANSORGE PETR
14.10.2015 100 Kč VAVRIKOVA MONIKA
15.10.2015 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
15.10.2015 1 000 Kč Václavíková Zita
20.10.2015 100 Kč PAMPELOVA LUCIE
21.10.2015 100 Kč VEVERKOVÁ LUCIE
21.10.2015 50 Kč CAHA PAVEL
23.10.2015 50 Kč   STAŇKOVÁ PETRA
26.10.2015 100 Kč   ONDRYÁŠOVÁ ŠÁRKA
29.10.2015 50 Kč KOŽDOŇOVÁ MARKÉTA
2.11.2015 500 Kč Kovaříková Dagmar
3.11.2015 100 Kč ANSORGE PETR
16.11.2015 100 Kč VAVRIKOVA MONIKA
16.11.2015 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
16.11.2015 1 000 Kč Václavíková Zita
19.11.2015 100 Kč PAMPELOVA LUCIE
23.11.2015 100 Kč VEVERKOVÁ LUCIE
24.11.2015 50 Kč STAŇKOVÁ PETRA
24.11.2015 100 Kč ONDRYÁŠOVÁ ŠÁRKA
30.11.2015 50 Kč KOŽDOŇOVÁ MARKÉTA
1.12.2015 500 Kč Kovaříková Dagmar
3.12.2015 100 Kč ANSORGE PETR
15.12.2015 100 Kč VAVRIKOVA MONIKA
15.12.2015 300 Kč KOVARIKOVA MILADA
15.12.2015 1 000 Kč Václavíková Zita
21.12.2015 100 Kč PAMPELOVA LUCIE
21.12.2015 100 Kč VEVERKOVÁ LUCIE
23.12.2015 50 Kč STAŇKOVÁ PETRA
28.12.2015 100 Kč ONDRYÁŠOVÁ ŠÁRKA
28.12.2015 50 Kč KOŽDOŇOVÁ MARKÉTA
4.1.2016 100 Kč ANSORGE PETR
4.1.2016 500 Kč Kovaříková Dagmar

Kam dál: Probíhající sbírkyPodpořte nás

Příspěvek na účet:
2800485041/2010


Kontakt

Nadační fond Psí naděje
Rašínovo nábřeží 34
12800 Praha 2

Tel: 604 471 924

Nadační fond Psí naděje

Psi k adopci